Bilgisayarınızı Sesinizle Yönetin v1.5

Kodla Büyü

hacounter

Aktif Üye
http://hotfile.com/dl/89614418/aa1e83d/Bigisayar_Sesinle_Ynet.rar.html

programın isminen ne işe yaradığını anlamışsınızdır. daha önce başka programlarda denemiştim.olmamıştı. bu güzel çalışıyor.hemde bedava.

Kullanıcıların bilgisayarlarını konuşarak yönetebilmeleri amacıyla "Windows - XP" işletim sistemi için geliştirilen duybeni ile

oluşturacağınız komut dizileri yardımıyla:

* Bir program veya işletim sistemi komutunu çalıştırabilir, istediğiniz bir dosyayı kolaylıkla açabilirsiniz
* Aktif ekranda bulunan butonları tetikleyebilirsiniz
* Adresinizi, eposta adresinizi, telefonlarınızı veya imzanızı aktif bilgi giriş ekranlarına yazdırabilirsiniz
* CTRL+C , ALT+F4 , CTRL+X gibi sık kullandığınız Kısayolları (Short-Cut) tetikleyebilirsiniz
* Otomatik özel komutlar yardımıyla, tarih, saat, aktif kullanıcı adı gibi komutun işletilmesi sırasında hazırlanacak bilgilerin yanında özel işletim sistemi komutlarının da işletilebilmesini sağlayabilirsiniz
* Daha önce tanımlamış olduğunuz komutlardan yeni komutlar türetebilirsiniz
* duybenibelgelerim sesli komutu ile belgelerim dizin içeriğini listeleyebilir ve bu listede bulunan öğelerin yalnızca isimlerini söyleyerek, söz konusu öğelerin açılmasını/çalıştırılmasını sağlayabilirsiniz
* duybenifavorilerim sesli komutu ile sık kullanılan internet adreslerini listeleyebilir ve bu listede bulunan internet adreslerine yalnızca isimlerini söyleyerek ulaşabilirsiniz.

Her düzeyde bilgisayar kullanıcısına hitap eden duybeni uygulaması ile bilgisayarınızı konuşarak yönetmekten keyif alacaksınız..

Ekli dosyalar

• 71551267.jpg
    71551267.jpg
    28.7 KB · Görüntüleme: 1,834
Şimdi farkettim, indiriyorum, nikita da görüp heveslenmiştim, :) gerçi onda sesi yazıyo dönüştürüyordu ama olsun bu da iyi gibi görünüyor. Teşekkürler

Geri