Bilgisayar öğretmenleri için dokümantasyon ve haber sitesi

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar;
Daha önce sizlerle paylaşmıştım lise öğretmenleri için site yapmıştım ancak konsept değiştirdiğim için yeni başlık açmaya karar verdim
Hazırladığım site tüm kademelerdeki (ortaokul,lise, halk eğitim vb) bilgisayar öğretmenlerine hitap edecek.
Ayrıca bizi ilgilendiren veya ilgilendirebilecek olan tüm resmi ve alanla ilgili haber ve duyurular da olacak.
Yıllık plan gibi dokümanları da hazırlayıp sunacağım inşallah.
Yeni öğretim programlarıyla uyumlu (yapay zeka, modüler programlama dilleri vbs) ders notları ve ders etkinlikleri, çalışma yaprakları gibi şeyler de düşünüyorum.
Siteyi az buçuk değiştirdim haber slayder ekledim, İletişim kısmını güncelleyeceğim şimdilik aktif değil ama mail adresimi koydum.
Görüş önerilerinizi beklerim.

Buyrun sitemiz aşağıda 👇

Son yenilikler:

Yapay zeka kitapları ve dokümanları eklendi.
Veri bilimi dokuman modülü oluşturuldu.

Siteniz hayırlı olsun hocam. Paylaşımlarınızın altına sitenize yönlendirme bırakmayın lütfen.
Sadece sitesini yeni kuran hocalarımızın duyuru yapması için bir kereye mahsus izin verebiliyoruz.
Backlink yasağı kurallarına takılmayın:)

Sitenizi inceledim hocam. Sade ve şık bir yapıya sahip. Tebrikler.👏
Teşekkürler hocam. Yapı gereği de sade bir insan olduğum için karmaşıklıktan hiç hoşlanmam, minimalist biriyimdir, bu da çalışmalarıma yansır :)
Bu arada tavsiyeleleriz varsa, hocam şu dokümanlar da sitede olsa keşke dediğiniz şeyler varsa talep etmeyi unutmayın lütfen...

Modern bir evrak çantasına benziyor.
Mobilde ekran sağa-sola hafif kayıyor. Son olarak arka plan yeşilimsi renk harici bir renk olabilirdi.
Emeğinize sağlık, tebrikler.

Modern bir evrak çantasına benziyor.
Mobilde ekran sağa-sola hafif kayıyor. Son olarak arka plan yeşilimsi renk harici bir renk olabilirdi.
Emeğinize sağlık, tebrikler.
Hocam bu kayma sorununa bi türlü çözüm bulamadım. css kodlarına defalarca baktım ama olmadı. hatta teknik başlık olarak burada da açmayı düşünüyorum. Kafayı yedirtti.
Renk olarak da inan başka renk denedim ama uyduramadım. Varsa renk tavsiyen, alırım. Teşekkürler yorumun için

Geri