Bilgisayar Bilimi 2. dönem 1. sınav öncesi ders notu

Kodla Büyü

muharremyildiz

Aktif Üye
Öğrencilere dağıtmak üzere not hazırladım. Arkalı önlü çıktı için 6 sayfa (3 sayfa önlü-arkalı) olarak hazırladım. Çıktı alma ve dağıtma işlemleri de kolay olur.. Ders notuna Fonksiyonlar konusunu da hazırlık amaçlı ekledim. Ders öncesi hazırlıklı gelsinler.

Ekli dosyalar

• bilgisayar_bilimi_d2s1_ders_notu_hazrilik.zip
    46.8 KB · Görüntüleme: 472
Son düzenleme:
Hocam ben öğrencilere her hafta çalışma kağıdı verip onun üzerinden ders işliyorum, ayrıca okul sitesine de koyuyorum. Öğrencilerin öğrenme düzeylerine göre aşama aşama ilerliyorum yani iki üç hafta sonrasının planlamasını şimdiden yapamıyorum. Çocukları biraz zorlayınca koyveriyorlar : ) o yüzden sıkmadan yeri geldikçe özellikleri vermeye çalışıyorum.
Bu şekilde örnekleri çoğaltarak paylaşırsak hem birbirimize ilham vermiş oluruz hem de ileri ki seneler için elimizde bolca argüman olmuş olur. sonix hocamın notlarında time modülünü gördüm onu vermek hiç aklıma gelmemişti mesela. Güzel örnekleriniz için teşekkürler.
Benim hazırladıklarım okul bilgisayarında kaldı şimdilik aşağıdaki adresten bakabilirsiniz yarın fırsat bulunca dosyaları buraya atarım.
http://mehal.meb.k12.tr/icerikler/bilgisayar-bilimi_4585490.html

ben mi çok geride kaldım acaba :( sizlerin notlarını görünce paniğe kapıldım. Fırat ÖZGÜL'ün kitabına göre gidiyorum ama sanırım hızlanmam gerekecek

Geri