BİLGİSAYAR BİLİMİ Kur-1 Dersi 2017-2018 1.Dönem 1.Sınav

Kodla Büyü

mas1961

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ağırlıklı olarak ilk 4 ünite ile alakalı sorular var. @kemal_ari hocanın tarayıcı optik okuyucu programında okutulabilecek şekilde çoktan seçmeli bir sınav olarak hazırlanmıştır. PISA sorularından da istifade edilmiştir.

* A-B grubu vardır. Cevap anahtarı ayrı bir klasörün içinde soruların sonunda '***' ile ifade edilmiştir.

Son düzenleme:
bu sayfayı görüntülemek için yeterli izniniz bulunmamaktadır yazıyo. indiremedim

BİLGİSAYAR BİLİŞİM | Bilişim Teknolojileri Sitesi - Hata
Bu sayfayı görüntülemek için yeterli izniniz bulunmuyor.

Paylaşım için teşekkürler ancak sorular yukarıda, arkadaşların ifade ettiği şekilde açılmıyor.

Kaynaklara ekleyip buradan da link vermiştim ama sorun oldu demek ki dosyayı buraya da ekledim.

hocam sanırım okulda bir optik okuyucun var .... ufak bi bilgi almak için sizi arayabilir miyim??

hocam sanırım okulda bir optik okuyucun var .... ufak bi bilgi almak için sizi arayabilir miyim??

Hocam optik okuyucuyla değil fatih a3 yazıcıların tarayıcısından düzgün bir şekilde jpeg formatında taratıp @kemal_ari hocanın tarayıcı optik okuyucu programıyla okutulabilir. (Form 8 - A5 ) Ancak bilgisayardan çıktı alınması ve tartılırken düzgün taratılması lazım yoksa hata veriyor. Detaylı bilgi için @kemal_ari hocanın tarayıcı optik okuyucu programıyla ilgili mesajlarını forumdan inceleyebilirsiniz.

Geri