Bilgisayar Bilimi Kur 2 Web Tasarım

Kodla Büyü

byvector

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar lise 10. siniflara bilgisayar bilimi kur 2 dersinde robotik değilde web tasarım versem olurmu ?
Okulda robotik dersi için herhangi bir gereç yok.
Bu şekilde yıllık plan yapan var mı acaba?
Teşekkürler
Not: İlk kez lisede çalışacağım

Son düzenleme:
Kur 2 de Robotik programlama, Web tabanlı programlama ve Mobil programlama üniteleriden ikisini seçebilirsiniz hocam ilk dönem birini ikinci dönem birini anlatacak şekilde. tamamen sizin tercihiniz.

Kur 2 de Robotik programlama, Web tabanlı programlama ve Mobil programlama üniteleriden ikisini seçebilirsiniz hocam ilk dönem birini ikinci dönem birini anlatacak şekilde. tamamen sizin tercihiniz.
Hocam bu dersin kitabı var mı ? İlk kez vereceğimde.
Bir de aurdino filan olmadan siz bu dersi nasıl anlatiyorsunuz. Teorik mı ?

hatta sadece bi tanesini bile seçebilirsin...örneğin web programlamayı sene boyunca anlatabilirsin

Hocam bu dersin kitabı var mı ? İlk kez vereceğimde.
Bir de aurdino filan olmadan siz bu dersi nasıl anlatiyorsunuz. Teorik mı ?
hocam kur2 nin kitabı yok ama internette bu konularla ilgili kaynak çok. bizde de bilişim sınıfı yok. 2-3 tane arduino var onlarla bişeyler yapmaya çalışıcam. tabi dersin geneli teorik olacak malesef.

hocam aslında yavaş çalışmasa circuits.io diye bir sitede devre kurulumu çalıştırma gibi simülasyon mevcuttu.

Bu gerçekten mümkün mü? Öğretim programında gördüğüm kadarıyla mümkün değil.
Bilgisayar bilimi dersinin hangi sınıf düzeyinde olursa olsun öğrenci tarafından ilk kez seçilmesi durumunda Kur 1’e ait kazanımlar uygulanmalıdır. Dersin ikinci kez seçilmesi durumunda ise Kur 2’ye ait kazanımlar uygulanmalıdır. Ders ikinci kez seçildiğinde, öğrenci seviyesine, öğretmen niteliklerine ve teknik alt yapı olanaklarına bağlı olarak Kur 2’de yer alan 3 üniteden ikisi ya da sadece biri zümre öğretmenler kurulunca belirlenerek tüm yıl boyunca uygulanmalıdır.
ERZURUMDAKİ SEMİNER DÖKÜMANLARINDAN

Bilgisayar bilimi dersinin hangi sınıf düzeyinde olursa olsun öğrenci tarafından ilk kez seçilmesi durumunda Kur 1’e ait kazanımlar uygulanmalıdır. Dersin ikinci kez seçilmesi durumunda ise Kur 2’ye ait kazanımlar uygulanmalıdır. Ders ikinci kez seçildiğinde, öğrenci seviyesine, öğretmen niteliklerine ve teknik alt yapı olanaklarına bağlı olarak Kur 2’de yer alan 3 üniteden ikisi ya da sadece biri zümre öğretmenler kurulunca belirlenerek tüm yıl boyunca uygulanmalıdır.
ERZURUMDAKİ SEMİNER DÖKÜMANLARINDAN
Bilgi için teşekkürler...

merhaba arkadaşlar ben de bu yıl yine muhtemelen fen lisesinde derslere gireceğim. kur 2 için web tabanlı programlama ünitesini seçmeyi planlıyorum. ama kitabı bulamadım daha doğrusu kur 2 nin sadece robot programlama ünitesinin içeri olan pdf si var. Benim seçmek istediğim ünitenin içeriği mevcut değil. Sizin elinizde var mı acaba? Şimdiden Teşekkürler.

merhaba arkadaşlar ben de bu yıl yine muhtemelen fen lisesinde derslere gireceğim. kur 2 için web tabanlı programlama ünitesini seçmeyi planlıyorum. ama kitabı bulamadım daha doğrusu kur 2 nin sadece robot programlama ünitesinin içeri olan pdf si var. Benim seçmek istediğim ünitenin içeriği mevcut değil. Sizin elinizde var mı acaba? Şimdiden Teşekkürler.
içerik tüm kaynaklar hocam. kitap yok ama internet var

Benim bulabildiğim kur1 ve kur 2 kaynakları

Ekli dosyalar

• bilgisayar-bilimi-kur1.rar
    8.6 MB · Görüntüleme: 53
  • kitap- KUR 2.rar
    25.9 MB · Görüntüleme: 156
Geri