Bilgisayar Bilimi Kur 2 Yıllık Plan (Web Tabanlı Programlama)

Kodla Büyü

byvector

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar önceki gün Karınca rumuzlu Bilgisayar öğretmeni arkadaşımız Bilgisayar Bilimi Kur 2 yıllık planını yayınlamıştı. Öncelikle arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Planda Robotik kodlama vardı. Ancak ben 10.sınıflara bu konuyu anlatmak istemediğim için "Web tabanlı programlama" konusu seçip yıllık planı ona göre yeniden düzenledim.
İlgilenen olursa ektedir. Teşekkürler

Ekli dosyalar

• 2018-2019 10. Sınıf Bilgisayar Bilimi Dersi Yıllık Plan.rar
    56.8 KB · Görüntüleme: 400
Hocam yıllık plana baktım 2 saat içerisinde bu kazanımlar gerçekleşir mi çok emin olamadım Ben meslek lisesinde görev yapıyrm Fen lisesine görevlendirildim Bizim 10 saatte verdiğimiz konuların çoğu 2 saate sıkıştırılmış Pek mümkün gibi görünmedi bana açıkcası

bende de aynı problem vardı hazırlamaya çalışıyordum ama siz benden erken davranmışsınız.çok teşekkürler hocam.:)

Hocam yıllık plana baktım 2 saat içerisinde bu kazanımlar gerçekleşir mi çok emin olamadım Ben meslek lisesinde görev yapıyrm Fen lisesine görevlendirildim Bizim 10 saatte verdiğimiz konuların çoğu 2 saate sıkıştırılmış Pek mümkün gibi görünmedi bana açıkcası
Hocam haklısınız ancak program bu şekilde anca oldu. Zaten birebir olmaz , anlatabildigin kadar artık. Yoksa MEB'in müfredatı sıkıştırdığı aşikar

Geri