Bilgisayar Bilimi Ünite 1-4 Slayt

Kodla Büyü

ozgur917

Aktif Üye
[PDF üzerinden anlatmaya çalıştım geçen hafta fakat olmayınca bu sunuyu hazırladım, biraz geç oldu ama yinede bazı arkadaşların işine yarayabilir. İçinde videolar olduğu için dosya boyutu biraz büyük, google drive bağlantısı aşağıdadır.]

Slayt için talep edenler oluyor. Bundan dolayı slaytı tekrar paylaşıma açtım
Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. (ilk dört ünite)
https://drive.google.com/file/d/15D-O4OPP69bjOFvGamfnCDf4SbiXS1eW/view?usp=sharing (rar)

(pptx)

Son düzenleme:
biraz geç oldu ama çok güzel olmuş sunu. Emeğinize sağlık.

teşekkürler ama video çalışmıyor
umarım devam üniteleride eklenir

Son düzenleme:
Beğendiğinize sevindim. evet biraz geç oldu. Benim dersler ilk hafta tam gun seminer yapildigindan güme gitti ikinci haftada tanisma ders icerigi ve giris yaptim. Bu hafta adamakilli basladim derslere sunuyu da dun hazirladim yoksa daha erken paylasirdim. Ama bugun kullandim gayet etkili oldu, umarim siz de kullanirsiniz belki konu tekrari filan yapilabilir. Neyse artik ikinci uniteye de gec basliycam biraz bu ünite sonunda öğrencilere who am i filmini gerekli yerleri editleyip verecem ilgi cekmek amacli ama 2. Unitenin sunusunu erkenden yaparsam atarim buraya. Bu arada simdi pc yok telefondan indirdim videolar calisiyor sorun olmamasi gerekiyor.

Son düzenleme:
Elinize sağlık sayın hocam. Genelde internetten indirdiğim tüm sunuları düzenlemeden kullanmam ama sizinkini olduğu gibi kullanacağım

Geri