Bilgisayar hızlı ama word çok yavaş?

Kodla Büyü

porry

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar bizim müdür beyin bilgisayarının hızı gayet normal.ama word çok yavaş açılıyor ve de kapanıyor.Tutdurdu format at diye .Yedeklenecek çok şey var o yüzden bu sorunun bir çözümü var mı .bilen arkadaşlar varsa yardım edebilir mi?Teşekkur ederim? word 2003 var bu arada.

Bilgisayarınızda yeni bir kullanıcı hesabı açıp ordan devam edin sorununuz çözülecektir.

NOT:Konu uygun foruma taşıyorum.

Hocam masaüstüne sağ tık, özellikler, görünüm sekmesi, efektler, tüm windows efektlerini kapat.

ayrıca bilgisayarım sağ tık, özellikler, gelişmiş, performans, ayarlar, görsel efektler bölümünden efekt yazan seçeneklerin başındaki okeyi kaldır.

sorunun hallolacaktır.

ayrıca çözülmezse bi ihtimal trojen vs bulaşmış olabilir.

Şu anda evdeyim yarın okulda deneyeceğim çözüm olursa buraya yazacağım hocam.

hocam bu çözümler olmadı ya başka çözüm yolu var mı acaba?sabah sabah sizleri rahatsız ediyorum ama...

benim ki kurulumsuz değil hocam ama hala çözüm bulamadım sanırım format atacam.

bellek kaç

bence belleği artır , versin parasını madem öyle ...
bak bida ağzını açıyomu

dene,
bence rahat edersin

hocam bu önerileri denedim olmadi.O yüzden baska çözümler var mi diye sürekli güncel tutmaya çalisiyorum.çözümü bulunca emin olun ki yazacagim.

alideniz2000 hocam disk birleştirme,antivürüs taraması , office ile ilgili yardımcı porgramları program ekle kaldırdan kaldırınca ve kulanıcı değiştirmeyi yapınca sroun halledildi.

Geri