Bilgisayar İl Koordinatörü Hangi Branştan Seçilir?

Kodla Büyü

bilişim4053

Aktif Üye
Arkadaşlar.. Bir sorum olacak. İllerde bulunan Bilgisayar İl Koordinatörleri hangi branştan seçilir? Branşı beden eğitimi olan biri bilgisayar il koordinatörü olabilir mi? Bu kişilerin Bilişim Teknolojisi öğretmenlerinden seçilmesi gerekmez mi? Bilgisi olan var mı..

bildiğim kadarıyla her branştan seçiliyor.
bizimki bilişimci değil mesela, coğrafyacı.
ama adam süper yapıyo işini acayip takdir ediyorum doğrusu.
50 bilişimciyi cebinden çıkarır desem yanlış olmaz...
insani ilişkileri de süperdir.
çok sever ve sayarım kendisini şahsen...

togius' Alıntı:
Hocam gerçeği mi istiyorsun yoksa düşüncemizi mi :?:
Hem gerçeği (mevzuatı), hemde düşüncenizi :)

joomlaci' Alıntı:
bildiğim kadarıyla her branştan seçiliyor.
bizimki bilişimci değil mesela, coğrafyacı.
ama adam süper yapıyo işini acayip takdir ediyorum doğrusu.
50 bilişimciyi cebinden çıkarır desem yanlış olmaz...
insani ilişkileri de süperdir.
çok sever ve sayarım kendisini şahsen...

Bizim ki de bilişimci değil. Ama ne kadar çalışıyor tartışılır. 2. Dönem görevlendirmeler hala yapılmadı. Gerisini siz düşünün :) Açıkçası Bilgisayar İl Koordinatörünün Bilişimciden başkasına verilmesi içime sinmiyor ve de doğru bulmuyorum..

Hocam ben 2 il ve 2 sınıf öğretmeni olanlarla çalıştım.Bilgisayar mühendisi eline su dökemez.

şu içine sindiremeyen arkadaş artık sindir belgelerimiz iptal oldu sevinebilirsin

il koordinatörü; il ilçede görevli FP eğitmenleri arasından seçilir. eski ebitefo lar fp eğitmen kurslarını alarak bir çoğu eğitmen oldular. şuanda eğitmen olmak için bt branşı kısmen şart.
misal:
2016000136 - 4.01.01.02.018 - Fatih Projesi Eğitimde Teknoloji Kullanımı Eğitici Eğitimi Kursu
Kimler Katılabilir: Bakanlığımıza bağlı okul ve kurumlarda görev yapan bilişim teknolojileri öğretmenleri ve bilişim teknolojileri rehberliği yapan öğretmenler

Geri