bilgisayar işletmenliği kursu için elinde slayt olan var mı?

Kodla Büyü

neslihan01

Üye
arkadaşlar elinde bilgisayar işletmenliği kursu için doküman olan var mıı ? Yardımcı olur musunuz.Konuları bir türlü toparlayamadım. Daha önce halk eğitimde bu kursu veren öğretmen arkadaşım varsa önerilerine açığım.

ilk 3 modül için kullandığım sunuları gönderiyorum hocam. bende bu formdan ve internet üzerinden edinip düzenlediğim sunular. umarım işinizi görür. iyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• 1.Modül-BilgisayaraGiriş-52Saat.rar
    26.9 MB · Görüntüleme: 3,404
  • 2.Modül-İnternet ve EPosta-22Saat.rar
    21.7 MB · Görüntüleme: 2,518
  • 3.Modül-Bilgi Güvenliği Bilinçlendirme-17Saat.rar
    11 MB · Görüntüleme: 2,449
hocam yıllık plan değilde günlük-haftalık ders saatine göre bilgisayar işletmenliği kurs planı örnekleri gönderiyorum. tarihleri kendi kursunuza göre değiştirmeniz lazım.
ekteki dosyada
4+4+4+4= 16 saat haftalık
5+5+4+4= 18 saat haftalık
5+5+5= 15 saat haftalık
4+4+2+4=14 Saat haftalık
şeklinde uyarlanmış planlar var. umarım işinize yarar.

Ekli dosyalar

• Bilgisayar İşletmenliği-163Saat.rar
    372 KB · Görüntüleme: 1,046
ilk 3 modül için kullandığım sunuları gönderiyorum hocam. bende bu formdan ve internet üzerinden edinip düzenlediğim sunular. umarım işinizi görür. iyi çalışmalar.
Hocam çok teşekkürler, ilk derslerimi sizin sunularla atlattım. İçeriği pptx olarak verdiğiniz için de düzenleme yapabildim. Allah razı olsun.

Hakan Hocama çok teşekkürler. Bir de sunumlar pptx olsaydı daha iyi olacaktı. Win 10 a göre düzenlemeler yapıp kullanabilmek isterdim. Ama gerçekten güzel bir emek var. Faydalı bir ürün çıkmış. Allah razı olsun.
Hocam merhaba.

Ppsx sunum üzerinde farenin sağ tuş menüsünde yer alan yeni seçeneği ile düzenleme yapılabilir.

Yada PowerPoint/dosya/aç seçeneği ile

Hocam merhaba.

Ppsx sunum üzerinde farenin sağ tuş menüsünde yer alan yeni seçeneği ile düzenleme yapılabilir.

Yada PowerPoint/dosya/aç seçeneği ile

Sayın hocam siz gerçekten çok kıymetli bir insansınız. 3 yıl idarecilikten sonra mesleğe döndüm. Konular ilerlemiş değişmiş tabi. Çok stres yaşadım ilk başta. Kitabınız ve sunularınız sayesinde moral buldum. Gerçekten çok teşekkür ederim. Bilişim alanında takip ettiğiniz ya da önereceğiniz web sayfaları varsa lütfen paylaşır mısınız? Bizim alanda güzel bilgiye ulaşmak zor. Bilgiyi paylaştığınız için minnettarım. Gerçekten kitap sizin değil öğretmen öğrenci herkesin...

Geri