Bilgisayar Programlama (C++) Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
Şükür bitti. Derste ara testlere gerek yok direk finali çözebilirsiniz demişlerdi ama sistem buna izin vermedi. 2. Gurup testleri ile uğraştım. Bilginiz olsun. Tüm testleri bitirmeniz gerekiyor final sınavı için.

kursu bende 1 ınden ıtıbaren alacagım ama yazıları okuyunca korktum :D bu kadarmı sıkıntılı bır egıtım

kursu bende 1 ınden ıtıbaren alacagım ama yazıları okuyunca korktum :D bu kadarmı sıkıntılı bır egıtım
Sıkıntılı bir durumu yok hocam. Kurs çıktı ise mebbiste izin işlerini halledin mail gilecek. Maile göre üyeliği halledin daha evvel olmamış iseniz zamanı gelince sistemden girip derse katılıyorsunuz.

Programlama anlatılıyor zaten. Tek sorun modul, modül sınavları, final sınavı ingilizce.

Sınavların soruları ingilizceyse nasıl anlayacağız demeyin %95'i " kod parçasının çıktısı ne olur?" şeklinde.

Final sınavı modüllere göre daha basitti hatta.

Başarılar.

Sıkıntılı bir durumu yok hocam. Kurs çıktı ise mebbiste izin işlerini halledin mail gilecek. Maile göre üyeliği halledin daha evvel olmamış iseniz zamanı gelince sistemden girip derse katılıyorsunuz.

Programlama anlatılıyor zaten. Tek sorun modul, modül sınavları, final sınavı ingilizce.

Sınavların soruları ingilizceyse nasıl anlayacağız demeyin %95'i " kod parçasının çıktısı ne olur?" şeklinde.

Final sınavı modüllere göre daha basitti hatta.

Başarılar.
+ modül sınavları final sınavları biliyor mu diye ölçmeye yönelik değil. Acaba tuzağa çeker miyim anlayışına sahip... Dikkatli olmazsanız çok basit soruları bile yanlış yapabiliyorsunuz.

örnek olması açısından bir kod parçası;
Kod:
char v = 'b';
char b = 'v';
if(v>b)
{
    cout << b <<endl;
}
else
{
   cout << v <<endl;
}
:D

Son düzenleme:
+ modül sınavları final sınavları biliyor mu diye ölçmeye yönelik değil. Acaba tuzağa çeker miyim anlayışına sahip... Dikkatli olmazsanız çok basit soruları bile yanlış yapabiliyorsunuz.

örnek olması açısından bir kod parçası;
Kod:
char v = 'b';
char b = 'v';
if(v>b)
{
    cout << b <<endl;
}
else
{
   cout << v <<endl;
}
:D
Dediğiniz gibi. Aynı soruyu 4 kez gördüm 2. Bölümde. Birinde değişkeni, birinde pointer kısmını, birinde adresi yazdırmış. Birinde fonksiyonun türünü değiştirmiş vs.

Ya da bla bla... ;):D

Tecrübeli arkadaşları bana bir yardımcı olabilir misiniz? CCNA-1 asenkron eğitimleri tamamlayamıyorum. Video oynatılamıyor. Sebebi ne olabilir ?

Ekli dosyalar

• video çalıştırılamıyor.jpg
    video çalıştırılamıyor.jpg
    54.3 KB · Görüntüleme: 5
Tecrübeli arkadaşları bana bir yardımcı olabilir misiniz? CCNA-1 asenkron eğitimleri tamamlayamıyorum. Video oynatılamıyor. Sebebi ne olabilir ?
üstte indir butonu da olması lazım.
upload_2021-9-12_15-49-13.png

ben buradan indirip izledim bilgisayardan. en azından bizde çıkıyordu. ona izin vermedilerse bilemiyorum.

Gerçi bu videolar ders kayıt videoları değil sanırım. Eğitim videoları. Webex Player'ı kurun deneyin bi' hocam.
Cisco Webex Extension kurulumu tarayıcıda? onu kurmanızı istiyor normal şartlarda.

Ekli dosyalar

• upload_2021-9-12_15-48-38.png
    upload_2021-9-12_15-48-38.png
    28.2 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
Geri