Bilgisayar Tavsiyesi

Kodla Büyü

ercan_kefken

Site Gezgini
2009 yılında compaq 610 almıştım ama, süreç içerisinde kullandığımız programların ve yeni işletim sistemlerinin sistem gereksinimleri değişince yeni bilgisayar almayı düşünür oldum. Niyetim, alacağım bilgisayarın tasarım ve yazılım programlarını çok rahat kullanabileceğim, özellikle Android uygulama geliştirmek, adobe premiere de video oluşturmak, cad tasarımları için kullanacağım. Beni bir 10 yıl daha götürecek yeni labtop önerisi olan var mı? Sınırım 15000.

10 yil götürmesini istiyorsaniz laptop cok zor. ama eviniz uygunsa upgrade imkaninin cok rahat oldugu masaustu daha cok isinizi gorecektir.
yine de laptop'da kararliysaniz monster dan uzak durmanizi tavsiye ederim.
msi, asus ve bazi seriler lenovo iyidir.
ozellikle msi icin amazonda guzel indirimler oluyor. takip edebilirseniz.

10 yil götürmesini istiyorsaniz laptop cok zor. ama eviniz uygunsa upgrade imkaninin cok rahat oldugu masaustu daha cok isinizi gorecektir.
yine de laptop'da kararliysaniz monster dan uzak durmanizi tavsiye ederim.
msi, asus ve bazi seriler lenovo iyidir.
ozellikle msi icin amazonda guzel indirimler oluyor. takip edebilirseniz.

Monster'ı neden tavsiye etmediğinizi merak ettim hocam.

Monster'ı neden tavsiye etmediğinizi merak ettim hocam.

bu entry'i inceleyebilirsiniz hocam: https://eksisozluk.com/entry/107916259

monster fiyat performans gibi gozuken bir bilgisayar olsa da kalite ve saglamlik acisinda cok alt seviyede. belirsiz anakartlar ramler paneller vs.

msi gibi saglam bir pc'yi amazon guvencesiyle almak cok daha iyidir. kafaniz rahat herhangi bir sorun yasadiginizza amazon hemen cozum sunar. monster bas agritir.

monster fiyat performans gibi gozuken bir bilgisayar olsa da kalite ve saglamlik acisinda cok alt seviyede. belirsiz anakartlar ramler paneller vs.

msi gibi saglam bir pc'yi amazon guvencesiyle almak cok daha iyidir. kafaniz rahat herhangi bir sorun yasadiginizza amazon hemen cozum sunar. monster bas agritir.

bunu da ekleyelim:
https://www.sikayetvar.com/monster-notebook

Teşekkür ederim farklı bir bakış açısıyla bakmam sağladınız

Lenovo kullanıyorum 4. senesi bitti 5'in içinde daha ısınma sorunu yaşamadım şükür. Zoom falan kullanırken canlı derste işlemci sıcaklığı 35-40 derece arasında gidip geliyor. Diğer markalarda öyledir belki. Asus ve Lenovo'yu beğeniyorum bu yönden. Lenovonun bir güzel yanı da (diğer markalarda var mı bilmiyorum) Lenovo Vantage kuruyorum windows mağazadan cihazın tüm sürücülerini, pil durumunu gösteriyor. Modeli algılayıp sürücüleri otomatik kuruyor. Güncelleme varsa denetleyip sürücüleri güncelliyor. O yönden daha bir sevdim. Uygulama kullanmam derseniz siteden destek kısmına girince de Lenovo Bridge kurulu ise yine sürücüleri gerekli yazılımları listeliyor ve indirip kurabiliyorsunuz. Bu nu şu mu aramaya gerek kalmıyor.

Lenovo veya Asus yeni işlemcili al öğretmenim... 5000 den aşağı yok 10000 dan fazla para verilmez.. bana sorarsanız hiç almayın paranıza yazık

Lenovo veya Asus yeni işlemcili al öğretmenim... 5000 den aşağı yok 10000 dan fazla para verilmez.. bana sorarsanız hiç almayın paranıza yazık
Var mı bir model öneriniz render vs, Android programlama için sorun oluşturmayacak seri olan bir laptop... Oyun falan oynamayacağım.

Bu paralar verilmez vs diyenlere bakmayın hocam. Alabildiğiniz en iyi ürünü almaya çalışın. 6 ay sonra bu paralara alamayacağınız kesin.

Parası çok olan alsin. Yüzde 3 zamla çalışan memur için çok para vermeye gerek yok..rander istiyorum diyorsanız.. sdd alın takın. İki üç yıl önceki bir modeli araştırıp Uygun fiyata bulabilirsiniz öğretmenim.... Para kolay kazanılmiyor kolay gelsin

Nerede eski bilgisayarlar günümüzde son teknoloji bir bilgisayar da alsanız 10 sene dayanacağını düşünmüyorum 5 sene daha gerçekçi bir beklenti olur Casper excalibur serisine bakmanızı tavsiye ederim aynı özellikteki diğer markalara merhaba göre daha uygun fiyatları servis vs konusunda da sorun yaşamazsınız ben kullanıyorum memnunum...

Geri