Bilgisayar Virüsleri İle ilgili Hazırladığım Video

Kodla Büyü

birolgenc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bilgisayar virüsleri ve bilgisayar virüs çeşitleri ile ilgili bir video hazırladım arkadaşlar.Bu sefer seslendirme değil kamera karşısına geçip çekim yaptım gerçekten çok zor oldu,çok emek isteyen bir iş göründüğü kadar kolay değilmiş. Hem bilgilendirici hem eğlendirici bir içerik oluşturmak istedim izleyip değerli yorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok sevinirim...
Kamera arkasınıda izleyin mutlaka :)

https://www.youtube.com/watch?v=Gw_xx9Cqcjc

bilgisavar_38' Alıntı:
İzlinle indiriyorum hocam. Gerçekten güzel olmuş.

tabiki hocam beğendiyseniz ne mutlu bana :) bugün öğrencilerime izletme fırsatım oldu onlardan aldığım tepkide çok olumluydu ...

Başarılı bir çalışma. Eba'ya yüklediniz mi?

Sent from my iPad using Tapatalk

On numara olmuş hocam. Eline sağlık. Dersine girdiğimiz 5. sınıf öğrencileri halen çocukları oldukları için virüslerin böyle eğlenceli anlatımına bayılırlar. Yüzde 1500. Bir dahaki sene öğrencilerime izleteceğim inşaAllah.

murat_124' Alıntı:
On numara olmuş hocam. Eline sağlık. Dersine girdiğimiz 5. sınıf öğrencileri halen çocukları oldukları için virüslerin böyle eğlenceli anlatımına bayılırlar. Yüzde 1500. Bir dahaki sene öğrencilerime izleteceğim inşaAllah.

teşekür ederim hocam faydalı olucaksam ne mutlu bana ...

Eline sağlık birol çok güzel olmuş. Kendi sınıf arkadaşlarımı böyle güzel işlerin arkasında görmek ayrıca sevindiriyor. Takipteyim devamını bekliyorum. İyi çalışmalar.
Özgür ŞEREMET

PeSS' Alıntı:
Eline sağlık birol çok güzel olmuş. Kendi sınıf arkadaşlarımı böyle güzel işlerin arkasında görmek ayrıca sevindiriyor. Takipteyim devamını bekliyorum. İyi çalışmalar.
Özgür ŞEREMET

Çok sağol özgür :) ne güzel seninle burada karşılaşmak ...elimizden geldiğince bişeyler yapmaya çalışıyoruz faydalı olduysa ne mutlu bana...

Geri