Bilgisayarbilisim topluluğunun ARTILARI

Kodla Büyü

bilgisayarbilisimnet

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu başlık altında Bilgisayarbilisim topluluğunun değerini takdir etmemizi sağlayacak ARTILARINI ortaya koyalım. Böylece bu noktalarda gayretimiz olumlu yönde etkilenecektir ya da bu yönlü paylaşımların artması için motive sağlayabilecektir. Siz ne dersiniz?

ilki benden olsun..
MEB camiasının en yetenekli topluluğu :+1:

içimi döküyorum benden birilerini görmek mutluluk veriyor yalnız değilim :D

MEB camiasının en gereksiz en önemsiz ve değer verilmeyen öğretmen topluluğu desek

bilgisayarbilisimnet' Alıntı:
Bu başlık altında Bilgisayarbilisim topluluğunun değerini takdir etmemizi sağlayacak ARTILARINI ortaya koyalım. Böylece bu noktalarda gayretimiz olumlu yönde etkilenecektir ya da bu yönlü paylaşımların artması için motive sağlayabilecektir. Siz ne dersiniz?

ilki benden olsun..

8)

biraz daha uğraşıp şu siyaset-din eksenli tartışmalara girmesek çok çok daha güzel olur :idea:

bote67' Alıntı:

ilki benden olsun..

Bu siteye üye olmayan binlerce BT öğretmeni sizden daha yeteneksiz yani... Bravo ( bbnet toplumunun aşırı kötümser veya aşırı havalı üyelerinden bir fert) :x

Meb toplulukları içerisinde öyle değil mi? varsa söyleyin biz de bilelim ve elimizden geleni yapalım.. :)

insanların internetim yok,nolucak gibi sorularına cevap verilmese tam olarak kendisini işine veren en büyük en homojen meb zümresi olacak ve bu topluluk tamamen bilişimcilerden oluşacak.homojen bir grup yani. ama bizleri fırsat bilen YAN KESİCİLERE,faydalanmaya çalışan bilişim yoksullarına şu forumda fırsat verilmese keşke.çünkübiz insanlara yardım ettikçe burunları havada,yan gelip yatıyorlar diyorlar.ben sindiremiyorum,kaldırmıyor midem

soruya gelince
doküman açısından ufkum açılıyor, her bilişimci ayrı bir dünya
onlarca fikir havada uçuşuyor,son eklenen klavye panosu mükemmel bir çalışma mesela.
kim nasıl beğenmesin bu çalışmayı??

mesleki sıkıntıların çözümü noktasında ise özellikle gençler çok tırsak ve acemi
bu forumla tanışana kadar gerçekten bilişimci olmanın getirdiği bir idealistlik havası var diyordum zümrelerimde
oysa gençler bir an için gözlerini karartıp karanlığa sövüyorlar, burada abilerinin 2gün sonra tayini çıkınca kendilerinin de hak aramayınca 2 gün sonra yerlerinden olacaklarının farkında değiller. ondan sonra ortalığa düşüyorlar ben ne yapacağım,tayinim çıktı diye.
bu gençleri görüyor olmak da bu forumun en büyük dezavantajı diyeyim....

ihtiyacım olduğunda fazla yardımını göremediğim ama yinede çoğu zaman bilgisayarımda açık olan site

bote67' Alıntı:

ilki benden olsun..

Bu siteye üye olmayan binlerce BT öğretmeni sizden daha yeteneksiz yani... Bravo ( bbnet toplumunun aşırı kötümser veya aşırı havalı üyelerinden bir fert) :x

Güzel bir değerlendirme yakaladın sn. hocam. Sevilsin veya sevilmesin bt öğretmenlerinin en yoğun olduğu, beraber olduğu yer bbnet.

O binlerce BT öğretmenini de burada görmek isteriz. Hala burada değillerse ya ilgisizler, ya yeteneksizler ya da zamanları yok, Sen seç birini artık.

Kendine müslümanlarla ihtiyacımız yok işimiz de yok. NOKTA

Saygılar

arkadaşlar ben her türlü takıldıgım noktada bbnet ten destek alıyorum...
paylaştıgımız her şey için teşekkürler..
iyi ki böyle bir forumumuz var...
admin lere sonsuz teşekkürler...

bir gün gelecek sadece milli eğitim camiasında öğretmen olarak bulunacak kişiler topluluğu gün geçtikçe akıllı sistemlere geçiliyor artık ankaradan bir öğretmen telekonferans yöntemiyle dersi tüm Türkiye deki öğrencilere anlatacak ve aradaki bütün öğretmenleri şutlayacaklar azar azar böyle olacak sadece bilişimciler kalacak.

derdime çare bulabildiğim,güvenebildiğim tek site...

Ancak sorulara cevap verme konusunda gösterilen ilgi;şikayet konularında yazılan yazıların yanında hiç kalıyor.herşeyden şikayet eden bir toplum haline gelliyoruz :(

sabahları ilk işim bbneti açmak veya çözemediğim bir problem olunca bbnete yazıyorum başka bir site aklıma gelmiyor....Kendimi bu sitede iyi hissediyorum mebin gösterdiği değersizliği burda unutuyorum. Tabii bir de bazen sorularıma cevap alabilsem çok güzel olucak :)

birbirinin sorunlarından anlayan insanlar topluluğu olması,
sen oturuyosun şu dinyada formatör olmak varmış gibi lafları duymadığım yer. (oturuyosun diyorlaar , zaten ayakta yada amuda kalkmış bilgisayar kullanana görmedim mecbur oturcam :D )

tomreader2010' Alıntı:
birbirinin sorunlarından anlayan insanlar topluluğu olması,
sen oturuyosun şu dinyada formatör olmak varmış gibi lafları duymadığım yer. (oturuyosun diyorlaar , zaten ayakta yada amuda kalkmış bilgisayar kullanana görmedim mecbur oturcam :D )

:lol:

zümrelerime ulaşabileceğim tek adres olması durumunun bilinçaltıma tamamen oturmuş olması.

Bayanlar bilişimciler için süper bir site bence.....

branşım ile ilgili merak ettiklerim ve öğretmenlik ile ilgili sormak istediklerim olduğunda ihtiyaç duyduğum site..

Geri