Bilgisayardan çıkan sesin kaydedilmesi.

Kodla Büyü

ercinc98

Süper Üye
Süper Üye
Bilgisayardan çıkan sesi kaydetmek istiyorum.
WinXP ve 98'de çok basitti.

Ancak Win7'de Stereo Mix yok. Veya her bilgisayarda yok, şu an kullandığım bilgisayarda Stereo Mix yok ve onboard ses.
StepVoice Recorder 1.8 kullanmaya başladım, şimdi de "key" istiyor.

acaba elinde alternatif program olan var mı?
veya yöntem?

Screenshot03.png

Screenshot04.png

Screenshot02.png

Screenshot01.png

Hocam dedigin gibi xp bu islem basitti Win 7 Olunca sıkıntı oluyor.
Biraz önce uğraştım oldu. Kullandığım program gold wave .
Ses kaydını ilk başta mikrofondan yaptı . ses ayarlarıyla biraz uğraştım .
sağ alt köşedeki ses simgesi üzerinde sağ tuş yap .
kayıt aygıtlarını seç . Gelen pencereden kayıt sekmesinde MiKrofon var . mikrofonun altında sağ tuş yap . gelen pencereden 2 seçeneğide işaretle . streo Mix mikrofonun altında görünecek . Stres Mix ' i varsayılan yap . Gold wave Kaydı steno mix ten yapıyor.. Kolay gelsin

digital sound recorder diye bir program vardı, depo kapanmış... bulamazsanız pzt atayım. Perf xp cdisinde wmi klasörünün içinde instal de de var, elinizde varsa.

alemdar' Alıntı:
Hocam dedigin gibi xp bu islem basitti Win 7 Olunca sıkıntı oluyor.
Biraz önce uğraştım oldu. Kullandığım program gold wave .
Ses kaydını ilk başta mikrofondan yaptı . ses ayarlarıyla biraz uğraştım .
sağ alt köşedeki ses simgesi üzerinde sağ tuş yap .
kayıt aygıtlarını seç . Gelen pencereden kayıt sekmesinde MiKrofon var . mikrofonun altında sağ tuş yap . gelen pencereden 2 seçeneğide işaretle . streo Mix mikrofonun altında görünecek . Stres Mix ' i varsayılan yap . Gold wave Kaydı steno mix ten yapıyor.. Kolay gelsin

Alemdar hocamın dediği gibi ektra programsız çıkışı değiştirerek standart bir ses programı ile kayıt edebilirsiniz.

Saolun arkadaşlar, onboard kartın driver'ını güncellememe rağmen, stereo mix veya diğer sitelerde denildiği gibi (gizli aygıtlara da baktım) karıştırıcı gibi bir şey açılmadı.

Mecburen S-link SL-61A (15 TL) aldım. şu anda sorunsuz çalışıyor.
08012013134247.jpeg

06032013151624.jpeg

06032013151616.jpeg

Geri