bilgisayarım çalışmıyor :(

Kodla Büyü

yalanaşk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bilgisayarıma kaspersky kurdum yeniden başlattım fakat açıldıktan sonra donuyor hiç bir işlem yapamıyorum, programı kaldırmak istiyorum kaldıramıyorum, eski bir backup dosyasını çalıştırıyorum o da bir işlem yapmıyor, güvenli modda açıyorum, admin şifresini bilmiyorum, kendi kullanıcı adımla açıyorum, gayet iyi çalışıyor ama programı kaldırmak istiyorum ama güvenli modda program kalkmıyor... güvenli modda kendiliğinden oluşan admin şifresi ne olabilir? admin işfresini bulsam bile ordan açınca program kaldırabilir miyim ???

HİRENS BOOT CD İLE KIR ŞİFREYİ ADMİN ŞİFRESİNİ SONRA TAKIL KAFANA GÖRE

Hocam,admin şifresini öğrenirseniz kaldırabilirsiniz,admin şifreside kendiliğinden oluşmaz sizden önce kim varsa ona bir sorun,idareden falan,eğer bilgisayar sıfır geldi ise teslim alınıken admin şifreleri söylenir.söylenmediyse sizinle aynı olan başka bir okulun şifresi (tabii onlar değiştirmedilerse) aynıdır
hocam belki benden sonra yazan olmayacak acil başlıklar kitleniyor :D Başlıkta acil demesseniz sorunuz için çözüm süresi uzayabilir

mkpatriot' Alıntı:
Hocam,admin şifresini öğrenirseniz kaldırabilirsiniz,admin şifreside kendiliğinden oluşmaz sizden önce kim varsa ona bir sorun,idareden falan,eğer bilgisayar sıfır geldi ise teslim alınıken admin şifreleri söylenir.söylenmediyse sizinle aynı olan başka bir okulun şifresi (tabii onlar değiştirmedilerse) aynıdır
hocam belki benden sonra yazan olmayacak acil başlıklar kitleniyor :D Başlıkta acil demesseniz sorunuz için çözüm süresi uzayabilir

hocam pc benim kendi bilgisayarım ve sifre vermemişlerdi öğreniriz ya da kırarız artık teşekkürler...

Şifre varmı ki? Enter yapınca geçmedi mi? :)

Eğer ki sizin hesabınızda admin yetkisi varsa bilgisayar sağ tık yönette kullanıcılar kısmından admine sağ tık şifre ver ile şifre verebilirsiniz. Eğer ki bunu yapamıyorsanız zaten yetkisizsinizdir. Doğal olarak programda kaldıramazsınız.

hocam napmışsın bilgisayara ya
kurcalaya kurcalaya bozmuşun
gelde çık işin içinden :mrgreen:

güvenli moddan geri yükleme yapabildim fakat bu seferde net bağlantısı olmadı, ben de tekrar xp kurayım derken c'yi seçmişken d'ye kurmuş :( d'den kullanıyorum c aynen duruyor, c nete girmiyor, d giriyor, artık c'ye de format atıp başka işletim sistemi kurmayı düşünüyorum nasıl fikir sizce???

çok kurcaladım ama anlamadım net bağlantımız yani aldığımız komşu değişti değişeli benim bilgisayar da ev arkadaşımın bilgisayarı da mahvoldu :S

deli_divane' Alıntı:
güvenli moddan geri yükleme yapabildim fakat bu seferde net bağlantısı olmadı, ben de tekrar xp kurayım derken c'yi seçmişken d'ye kurmuş :( d'den kullanıyorum c aynen duruyor, c nete girmiyor, d giriyor, artık c'ye de format atıp başka işletim sistemi kurmayı düşünüyorum nasıl fikir sizce???

çok kurcaladım ama anlamadım net bağlantımız yani aldığımız komşu değişti değişeli benim bilgisayar da ev arkadaşımın bilgisayarı da mahvoldu :S

Way way way ne kadar karştırdınsa gözlerinden kanlı yaşlar gelmiş sayın hocam :lol:

walla baştan bir hıyrına fdisk yap tertemez bi şemilde kur da bsişeye benzesin sayın hocam geçmiş olsun.

Geri