Bilgisayarlara Dyned Kurulumu

Kodla Büyü

aakcakaza

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar öğrencilerin evdeki bilgisayarlarına Dyned kurmaları için basit bir dosya hazırladım;
web sayfasına da attım, belki işinize yarar;

Ekli dosyalar

• dyned_kurulumu.rar
    172.3 KB · Görüntüleme: 516
sayın hocam
ben bu dyned in nasıl çalıştığını bilmiyorum.ilkokul 3. sınıfa giden çoçuğum var.evdeki bilgisayara da kurabilirmiyim

afilli' Alıntı:
sayın hocam
ben bu dyned in nasıl çalıştığını bilmiyorum.ilkokul 3. sınıfa giden çoçuğum var.evdeki bilgisayara da kurabilirmiyim

Tabi ki kurulur. Okuldan DVD talep edin veya http://www.dyned.com/download/student adresinden programı indirebilirsiniz.

ANCAAAAAK Programın lisansı
1. Resmi okullar
2. 4-12. Sınıf arasındaki öğrenciler için geçerli

Yani çocuğunuz 3. sınıfta olduğu için onun kullanıcı adı ve şifresi yok. Yani ya lisans alacaksınız, ya 1 yıl daha bekleyeceksiniz ya da girmeyen bi öğrencinin bilgileriyle girecek ki en sağlıklısı beklemek.

kastamonu' Alıntı:
afilli' Alıntı:
sayın hocam

Tabi ki kurulur. Okuldan DVD talep edin veya http://www.dyned.com/download/student adresinden programı indirebilirsiniz.

ANCAAAAAK Programın lisansı
1. Resmi okullar
2. 4-12. Sınıf arasındaki öğrenciler için geçerli

Yani çocuğunuz 3. sınıfta olduğu için onun kullanıcı adı ve şifresi yok. Yani ya lisans alacaksınız, ya 1 yıl daha bekleyeceksiniz ya da girmeyen bi öğrencinin bilgileriyle girecek ki en sağlıklısı beklemek.
sayın hocam
bağışlayın bilmediğim için soruyorum.bende 2 tane çoçuk var. 3 .ve 9 sınıflara gidiyorlar.9 sınıfa giden için kullanıcı adı ve şifreyi okuldanmı almak gerekiyor.vey anasıl alaçağız.

afilli' Alıntı:
sayın hocam
bağışlayın bilmediğim için soruyorum.bende 2 tane çoçuk var. 3 .ve 9 sınıflara gidiyorlar.9 sınıfa giden için kullanıcı adı ve şifreyi okuldanmı almak gerekiyor.vey anasıl alaçağız.

Evet şifre, dvd ve ilgili dokümanı okul temin edecektir. Fakat devlet okulu ise...

Geri