bilgisayarlı tomografi

Kodla Büyü

e_melek

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar geçen hafta bilgisayarlı tomografi çektirdim karın bölgesinden.çektirmez olaydım.okuduklarımdan sonra 1 haftadır ağlıyorum.çok çok yüksek radyasyon vamış,en yükseğide karın tomografisiymiş.3-4 yılda aldığın doğal radyasyonu bir seferde alıyormuşsun.tomografiye giren her sağlıklı 50 kişiden biri kanser oluyormuş,en çok da üreme hücrelerine zararlıymış.mutasyona neden oluyormuş.anormal doğumlara. beni en çok da üzen bu oldu.hamile kalmayı planlıyordum.şimdi ne yapsam diye kara kara düşünüyorum. hayatım kabusa döndü. hamile kalsam 9 ay bu şüpheyle ölürüm ama çocuk sahibi olmayıda o kadar çok istiyorum ki.benim gibi hamilelik öncesi tomografi çektiren var mı veya çevresinde ? ne olur bilgilerinizi benimle paylaşın.

sayın hocam merhaba, öncelikle ağlayıp kendinize yazık etmeyin hocam, Rabbim başka acılar vermesin ben de iki defa çektirdim sağlık için mecburuz ne yapalım.
Olacak olduktan sonra sağlıklı birisi bile hasta olabilir kötü düşünmeyin lütfen siz dua edin gerisini Allah /a bırakın ben de çok stresli ve böyle şeyleri takan birisiyim ama böyle geçmez hayat bunu tomografiyle düşünmeyin normalde de zaten o kötü hastalığın kime denk geleceğini sadece Allah bilir. Orada çalışanlar ne yapsın? Bence bunları düşünüp ertelemeyin hayati kararlarınızı bu radyasyon olayı yanımızdaki teknolojik cihazlardan da alınıyor ve bunlarla ilgili de bir sürü haber var, zaten orada bir iki dakika duruyorsunuz ama ömür boyu bu mesleği yapacağız sağlıklı beslenin dua edin güzel düşünün herşey beyinde bitiyor yine de kafanıza takılan bir şey varsa bir doktora danışın iyi günler hocam..

ben de çektirdim baş ağrılarım yüzünden kafadan. Çooooook büyük riski olsa bunu yapmazlardı diye düşünüyorum.

Geri