Bilişim Teknolojileri Alan Tanıtımı Dökümanları

Kodla Büyü

mgkmgk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ilköğretim okullarını gezip, bilişim teknolojileri alanını tanıtıcı seminerler vereceğim, konuyla ilgili elinizde sunu, video vb... olanlar var mı?

Bnada şu an lazım hocam bulduysanız ekleyebilr msnz?ppt sunusu olan varsa ekleyebilir mi?

hocam şu örneği vermeyi unutmayın; atom bombasını yapmak için kullandıkları ENİAC adındaki bilgisayar sadece 4 işlem yapıyordu; şimdiki bilgisayarları düşünürseniz neler yapabileceğinizi siz hayal edin; kolay gelsin....

Teşekkürler inceliyorum.Sunu şeklinde elinde hazır olan varsa ve eklerse çok işime yararyacak.9. sınıflar için alan tanıtımı yapılacak.

brahif_06' Alıntı:
hocam şu örneği vermeyi unutmayın; atom bombasını yapmak için kullandıkları ENİAC adındaki bilgisayar sadece 4 işlem yapıyordu; şimdiki bilgisayarları düşünürseniz neler yapabileceğinizi siz hayal edin; kolay gelsin....

ENİAC bilgisayarı MANİAK mış hocam..

hocam buna benzer bir video da ben hazırlayacağım ama 2 hafta sonra diye düşünüyorum planlarımda öyle hazırlayınca hemen yayınlarım bakarsınız

Hocam ben bu şekilde yaptım.Bugün tanıttık alanları en çok ilgi Bilişim Bölümü oldu yine:)))

Ekli dosyalar

• bilişim tanıtım.rar
    201 KB · Görüntüleme: 3,103
Arkadaşlar öneriniz varsa iyi olur bizim okuldan da bölüm tanıtımı ile ilgili yapabileceğimiz yada yaptıklarınız varsa paylaşabilir misiniz?

Arkadaşlar bilişim teknolojileri alanı için hazırlamış olduğum sunuyu paylaşıyorum. Lazım olur.

Ekli dosyalar

• Bilisim-Teknolojileri-Alan-Tanitimi.zip
    2.2 MB · Görüntüleme: 321
Geri