Bilişim teknolojileri rehberliği görevi iptal edilebiliyor mu?

Kodla Büyü

denizz

Site Gezgini
Arkadaşlar Bt rehberliği için görevlendirme dilekçesi vermiştim seminer haftasında. Ancak şu anda bu görevlendirmeyi istemiyorum, bunun iptali olabiliyor mu?

Arkadaşlar Bt rehberliği için görevlendirme dilekçesi vermiştim seminer haftasında. Ancak şu anda bu görevlendirmeyi istemiyorum, bunun iptali olabiliyor mu?
il / ilçe bt koordinatörüyle görüşün, valilik onayına gitmediyse iptal edilebilir, dilekçenizi de okulunuza verin, gerekirse üst yazıyla milli eğitime ulaştırın

Geçerli bir sebebiniz varsa görevlendirmenin iptali için dilekçe verin. Görevlendirme çıkmamış ise daha kolay olur. Şimdiye illerde genel listeler oluşmuştur. İl kordinatörlüğüne sorun mutlaka.

Müdüre kızmıştım, ailevi sebeplerden dolayi iptalini istiyorum dedim ve onayladilar.

Geçmiş yıllarda başıma gelmişti idareye dilekçe vermiştim btr görevimin iptali için ve kabul edilmişti.

Görevlendirme için valilik onayı alır gibi iptal için de valilikten iptal onayı alınması lazım.

Kabul edilmemesi diye bir şey yok ki. Zorla göreve devam edilemez diye düşünüyorum. Zaten isteğe bağlı olan bir görevlendirmeden bahsediyoruz. Ben 13 yıldır BTR görevi yapıyorum, iptal etmeme hiç gerek kalmadı ama Ankara İl Milli Eğitim'deki kıymetli hocalarımın davranışlarından anladığım kadarıyla istediğimiz zaman bir sebep sunarak iptal edilmesini isteyebiliriz.

Geri