Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Bilişim teknik resmi defterimiz 36 haftalık uygulamalar şeklinde ve koparılabilir sayfa formatında hazırlanmıştır.

Okul toplu alımlarında öğretmene, uygulama defterimiz hediyedir.

Son düzenleme:
hocam şu alımları lütfen tekli hale getirin. bizler kendimiz kaynak olarak kullanalım. öğrenciye yine vermeyiz zaten. öğrencilerden modül parası önlük parası vs isteniyor. onlara da zor. vallahi istiyorum aldırayım tüm öğrencilerime ama onların imkanları çok kısıtlı.

Toplu siparişleriniz için e-posta adresimize Telefon, Okul Adı ve Adresi ile hangi kitaptan kaçar adet istediğinizi yollarsanız en kısa sürede kargolamaya çalışırız.

hocam şu alımları lütfen tekli hale getirin. bizler kendimiz kaynak olarak kullanalım. öğrenciye yine vermeyiz zaten. öğrencilerden modül parası önlük parası vs isteniyor. onlara da zor. vallahi istiyorum aldırayım tüm öğrencilerime ama onların imkanları çok kısıtlı.
Sayın Hocam diğer yazar arkadaşa da isteğinizi ileteceğim ve değerlendirip olumlu veya olumsuz ortak bir karar vereceğiz. İnan ki bizi bu uygulamaya iten o kadar çok okul ve o kadar çok arkadaş var ki, bizim yerimizde siz olsanız belki aynı uygulamayı siz de yapardınız. 2014 yılından beri kitap yazım işlerinin içindeyiz bu seneki kadar fotokopi, tarama vesaire olaylarıyla karşılaşmamıştık. Saygılar, iyi çalışmalar..

Bu resmi yazı bizleri etkiler mi?

Ekli dosyalar

• Yardımcı Kaynak.jpeg
    Yardımcı Kaynak.jpeg
    119.1 KB · Görüntüleme: 31
Bu yazı her yıl eylül döneminde yayınlanıyor diye hatırlıyorum. Ders ana materyallerinin daha kullanışlı ve uygulama tabanlı hale getirilmesi bu tarz yazıların yayınlanmasına gerek bırakmayacaktır.

Btr sayfaları cok ince yaprak. Teknik resim için uygun değil. Uygulamalar için antet kısımları yok. Şahsi fikrim üzerinde çalışılması. Bu sene Alandan arkadaş almış gönderelim dedim, ama arkadaş emek var bu sene kalsın seneye düzeltmezlerse bir daha almayız dedi.

Btr sayfaları cok ince yaprak. Teknik resim için uygun değil. Uygulamalar için antet kısımları yok. Şahsi fikrim üzerinde çalışılması. Bu sene Alandan arkadaş almış gönderelim dedim, ama arkadaş emek var bu sene kalsın seneye düzeltmezlerse bir daha almayız dedi.
Hocam bu yapıcı eleştirileriniz seneye daha iyi ders materyalleri hazırlamada bize öncü olacaktır. Okulların açılmasına bir hafta kala ders içeriklerine modül ekleme ve çıkarılma yapılmasına ve henüz modülleri yayınlanmamış içerikler olmasına karşın sizlere güncel ders materyalleri sunmaya çalıştık. Mutlaka eksiklerimiz olmuştur. Sizlerden gelen tüm istekleri çok önemle ve dikkatle değerlendiriyoruz. Önümüzdeki yıl için güncel olmasının yanında tüm isteklerinizin karşılandığı ders materyalleri göreceksiniz hocam. Bilişim Teknik Resmi Uygulama Defterimiz özelinde de şunu söylemek isterim, piyasadaki diğer alternatifler genellikle Çok Değerli Elektrik veya Elektronik hocalarımızın hazırladığı kitaplar ve son değişiklikleri şuan itibariyle maalesef içermiyorlar. Ayrıca bildiğimiz kadarıyla ilk defa Bilişim Teknolojileri Alanından öğretmenler Bilişim Teknik Resmi kitabı/uygulama defteri hazırlamıştır. Destekleriniz için şimdiden Teşekkür Eder Saygılar Sunarız. İyi çalışmalar.

Son düzenleme:

Bilişim Teknik Resmi Uygulama Defterimizde belirttiğiniz hususları düzelttik:
--> Uygulama Defterimiz zaten modüldeki değişiklikleri birebir içeren uygulamalar içermekteydi. Bu uygulamalar ANTETLİ sayfalara alındı. Uygulamalar önlü arkalı sayfalardan tekil sayfalara taşındı, her uygulama ayrı KAĞIT YAPRAĞINDA ve ANTETLİ oldu.
--> Uygulama sayısı artırıldı.
--> Toplam sayfa sayısı 160 oldu.
--> Siparişler için mail adresimiz bilisimdefterleri@gmail.com
--> Web adresimiz www.bilisimdefterleri.com

Herkese iyi çalışmalar dileriz.

Yeni tanıtım sayfalarımız:

Ekli dosyalar

• BİLİŞİM TÜM DEFTERLER TANITIM SF.pdf
    1.7 MB · Görüntüleme: 41
Bilişim 10. Sınıf Meslek dersleri için hazırlamış olduğumuz ve öğrencilerin uygulama yaparak öğrenmelerini hızlandıran, Siz öğretmenlerin de düzenli bir uygulama içeriğiyle ders işlemenizi sağlayan, son modül değişikliklerine birebir uygun olan Uygulama Defterlerimizi incelediniz mi? www.bilisimdefterleri.com

Bilişim / Yazılım kitaplarının 40-50 lira, A4 kağıdının 20 lira, baskı maliyetlerinin çok yüksek olduğu dönemde uygun fiyatlarımızla ve zengin içeriklerimizle mesleki eğitime katkı yapmayı hedeflemekteyiz. Lütfen içeriklerimizi inceleyiniz. Not: uygulama defterlerimiz şu anda modül içeriklerine en uygun yayınlardır. www.bilisimdefterleri.com

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri