Bilişim Labaratuvarı Öncesi ve Sonrası

Kodla Büyü
Tebrikler hocam,
İsteyince bir şekilde oluyor bence

Ha bu arada laptoplar iş bankasından gelmiş belli(ben de var :)) 5 tane geldi 3 ü de anakart arızası verdi. Aynı problem. Nette baktım maalesef kronik :(

Hocam emeğinize sağlık gerçekten çok iyi görünüyor. Bankalardan bilgisayar desteğini nasıl aldınız yani bu çalışmayı nasıl yürütüyorsunuz sonuca bağlıyorsunuz gerçekten hayran kalıyorum.Görevde 9.yılım ama hala bilgisayar monitör gibi eksikliklerimi nereden nasıl tamamlayacağımı bilemiyorum:(

elinize sağlık hocam , branşımız adına da teşekkürler. bu lab ların kaderi bize bağlı bence.
okulumda idareci odası için bir bilgisayar gerekli ve tabiki bt sınıfından almayı istediler. sırf bir bilgisayar eksilmesin diye ordan burdan toplanan parçalarla çalışır bir bilgisayar bulmaya gayret ediyorum. ama o tek bilgisayarı sınıfımdan çıkarmıyorum

Hocam emeğinize sağlık gerçekten çok iyi görünüyor. Bankalardan bilgisayar desteğini nasıl aldınız yani bu çalışmayı nasıl yürütüyorsunuz sonuca bağlıyorsunuz gerçekten hayran kalıyorum.Görevde 9.yılım ama hala bilgisayar monitör gibi eksikliklerimi nereden nasıl tamamlayacağımı bilemiyorum:(

Aynen hocam bankalardan yada başka kurumlardan bilgisayar temin eden arkadaşlar bilgi verirlerse biz de öğreniriz.

Hocam merhabalar,
Öncelikle güzel dilekleriniz için teşekkürler.

Bankalar ile mail yoluyla üst yazı göndererek iletişime geçiyorum hocam.
Her dönem başında bütün bankalara aynı maili yolluyorum.
2 ay sonra dönüş olmaya başlıyor.
Geçtiğimiz sene yapı kredi bu sene de türkiye iş bankası geri dönüş yaptı.

Emeğinize sağlık hocam harika tek kelime ile. Başarılarınızın devamını dilerim.

hocam çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
Bu facebook, twitter resimleri yapışkan mı nerede yaptırdınız :D

Hocam merhabalar,
Öncelikle güzel dilekleriniz için teşekkürler.

Bankalar ile mail yoluyla üst yazı göndererek iletişime geçiyorum hocam.
Her dönem başında bütün bankalara aynı maili yolluyorum.
2 ay sonra dönüş olmaya başlıyor.
Geçtiğimiz sene yapı kredi bu sene de türkiye iş bankası geri dönüş yaptı.
emeğinize sağlık hocam öğretmenlerin yattığını iddaa edenlere güzel bir cevap olmuş;) biz öğretmenlere tek engel herşeyi devletten bekleyen, elini taşın altına koymayan okul idarecileri

teşekkürler arkadaşlar, inşallah bir gün bütün okullarda bilişim labları ve kodlama atölyelerini görürüz.

Geri