Bilişim Labaratuvarı Öncesi ve Sonrası

Kodla Büyü
Elinize Sağlık Hocam. Sıra yerine tabure kullanırsanız daha şık olur.
Saolun arkadaşlar,

Hocam tekli bilgisayar koltukları mevcut elimde fakat okulda derslik sistemi mevcut, çocuklar laba çantalarıyla geliyor bazen , tenefüslerde 1.sınıftan 8.sınıfa kadar öğrenci oluyor, o yüzden sıra daha kullanışlı oluyor.

Hocam merhabalar,
Öncelikle güzel dilekleriniz için teşekkürler.

Bankalar ile mail yoluyla üst yazı göndererek iletişime geçiyorum hocam.
Her dönem başında bütün bankalara aynı maili yolluyorum.
2 ay sonra dönüş olmaya başlıyor.
Geçtiğimiz sene yapı kredi bu sene de türkiye iş bankası geri dönüş yaptı.
Sayın hocam emeğinize sağlık çok güzel bir başarı, ben de mesleğimin 10.yılındayım labaratuvarımda birçok eksiklik oluyor sizden ricam bankalara gönderdiğiniz üst yazıyı buradan ya da maileme atabilir misiniz.. ben de birçok yerle iletişime geçtim ama birkaç kasadan ibaret kaldı. mail: aysegul.guzel870@gmail.com

Sayın hocam emeğinize sağlık çok güzel bir başarı, ben de mesleğimin 10.yılındayım labaratuvarımda birçok eksiklik oluyor sizden ricam bankalara gönderdiğiniz üst yazıyı buradan ya da maileme atabilir misiniz.. ben de birçok yerle iletişime geçtim ama birkaç kasadan ibaret kaldı. mail: aysegul.guzel870@gmail.com

Hocam kusura bakmayın yeni gördüm mesajları
Mailinize gönderiyorum üst yazıyı, yalnız bu aralar bankalar bilgisayar göndermiyor heralde
Yine de denemekte fayda var :)

Hocam kusura bakmayın yeni gördüm mesajları
Mailinize gönderiyorum üst yazıyı, yalnız bu aralar bankalar bilgisayar göndermiyor heralde
Yine de denemekte fayda var :)

Arkadaşlar halkbaktan 5 tane bilgisayar aldım. :)
Siz de şansınızı deneyin

Geri