Bilişim Öğretmenleri Platformu--- BT Öğretmenleri Eylemi

Kodla Büyü

eerhan

Site Gezgini
"En yakın zamanda eylem olsa katılır mısınız ?
*Yapılacak eylemde haklarımıza sahip cıkacagız,
*okullarda bilişim Öğretmenlerine yapılan haksızlıkları duyuracagız,
*BTR kursu adı altın BT Öğretmenlerine yapılan saygısızlıgın üzerine gidecegiz,
*bize destek olan vekillerden yardım talep edecegiz
*Cagımızın dersi bilişim dersinin her kademede olmasını vurgulayacagız
*Mecliste veya MEB onunde kartonlarla oturma eylemi yapacagız
Eyleme yeterli katılım saglanırsa bir belge olusturulacak "

Arkadaşlar Bilişim Öğretmenleri Platformu adlı facebook grubumuzda yukarıda bahsedilen yönde bir çalışma var. Oluşturulan belge de ekli dosya da yer almakta... Bilgilerinize... Lütfen katılımı arttıralım.

Kaynak: https://www.facebook.com/groups/bilisimogretmenleriplatformu/

Ekli dosyalar

• BTR SON RAPOR (1).rar
    149.4 KB · Görüntüleme: 91
İyi niyetli ama zayıf bir doküman. Web tasarım bilgisi geçersiz done. Kaynaklar yeterli değil. Yazım hataları var.
Haklarımızı savunmak için elini taşın altına birkaç yıl önce -risk alarak- koymuş BTE derneği ile irtibata geçtiniz mi?

rapor çok zayıf yetersiz dayanaksız ciddiyetsiz olmuş çocuklar :(
üç eski kaynakla ve bulgu değil sadece böyle olmalı şöyle olmalı gibi kanaatlerle kişisel bir görüş bildirmiş.
üstelik bu yazılıları işin içinden bir eğitimci değil atanamamış öğretmen ya da öğrenci yazdığını sanırım okuyan herkes kestirebilir.

iyi niyetli ama zayıf bir doküman fikrine sanırım ben de katılıyorum

Arkadaşlar 09:15:00 bt rehber öğretmen.öğrencilerin her an ulaşbilecekleri internetli yeterli bilgisayar(belki lab) .
ben 12 ve 11.sınıfların sınıf rehber öğetmenliklerini yaptım.Velilerle tanışırken veli merhaba hocam diyor el sıkışıyorsun sonra da branş soruyor sen ise bilgisayar deyince hıı cevabını veriyor aynı şey müzik beden ... çünkü bunlar çoook önemli de olsa ( ki bilişim kesinlikle öyle) sınavlarda sorusu yok ve tabii ki özgül ağırlığı

Hocam raporlarla arkadaslar ilgileniyor,duzeltmeler-eklemeler-cikarmalar olacaktir. Dernek ile iletişime gecildi diye biliyorum yine arkadaslar ilgileniyordu. Onemli olan kisim kalitimin fazla olmasi. Diger eylemler gibi olmasin sayiyi arttiralim.

Basın Bildirisi Son Hali "Bu belge goturulup bilgi alınacak sadece...."

Ekli dosyalar

• Basın Bildirisi Son Hali1.zip
    12.4 KB · Görüntüleme: 32
bu belge derneğin ama güncellememeişsiniz arkadaşlar. örnek: notla değerlendirme deniyor ama zaten hepsi notla değerlednrililiyor artık

* Dersin notla değerlendirilmesi geri getirilmelidir.
şu an değerlendiriliyor hocam bu kısmı düzeltmenizde fayda var.

ysahin' Alıntı:
* Dersin notla değerlendirilmesi geri getirilmelidir.
şu an değerlendiriliyor hocam bu kısmı düzeltmenizde fayda var.

Aynen hocam katılıyorum. Dosyayı hazırlayan arkadaşlarımız atlamış heralde... İrtibata geçiliyor...

Geri