BİLİŞİM TEKNO. EYLEMİ 9 NİSAN CUMARTESİ-ANKARA

Kodla Büyü

Yapılacak BT eylemine katılır mısınız?

• BT Eylemine Katılmakta Kararsızım

Oy: 48 19.6%
  • BT Sorunu Benim Sorunum Eyleme Katılırım

Oy: 206 84.1%
  • BT Eylemine Katılmam halimden memnunun

Oy: 10 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    245
  • Anket kapatılmış .
Güzel bir eylem olmuş hocam. Tebrikler. İnşallah en kısa sürede çözülür bu problemler. Eğitim işinden çok kendi derdimize düşer olduk. Yazık ki ne yazık :(

1- http://www.sondakika.com/haber-egitim-s ... n-2739413/

2- http://www.haberler.com/egitim-soz-sen- ... 13-haberi/

3-http://www.haberfx.net/milli-egitim-bakanligi-onunde-ogretmenler-kadro-icin-fal-acti-haberi-389365/

4-http://www.bighaber.com/haber/milli-egitim-bakanligi-onunde-ogretmenler-kadro-icin-fal-acti-854453.html

5-http://www.ntvmsnbc.com/id/25215103/

http://www.cnnturk.com/2011/turkiye/05/ ... index.html

20 MAYIS EĞİTİM SÖZ SEN EYLEMİ VİDEOSU :

http://www.konsensushaber.com/son-dakik ... -acti.html

http://www.benguturk.com/genel/egitim/s ... um=twitter

Arkadaşlar aynı zamanda ben eylemden sonra BT öğretmeni bulamadığım için 5 tane BÖTE li öğrenciarkadaşları yanıma alıp
partileri gezmeye gittim şuna çok özüldüm sanki BT sorunu sadece ben yaşıyorum diye dşündüm bir an sane
demek geldi içimden ama şunu da unutmadım her zaman BİR HZ.HAMZA GİBİ BİR İNSAN GEREKLİ kurtuluşa kavuşmak için Yürekli olmak gerekiyor neyse
AKP
CHP
MHP
İLe görüşmeler yaptım inanın kimsenin bu durumdan haberi bile yok kimse dersin kaldırıldığını dahi bilmiyor
gittiğim her yerde hocam bizimkiler görüyor dersi diyorlar kısacası biz BT öğretmenleri çok pasifiz başımıza gelen Hak ediyoruz ... Veselam...

sefatetik' Alıntı:
Arkadaşlar aynı zamanda ben eylemden sonra BT öğretmeni bulamadığım için 5 tane BÖTE li öğrenciarkadaşları yanıma alıp
partileri gezmeye gittim şuna çok özüldüm sanki BT sorunu sadece ben yaşıyorum diye dşündüm bir an sane
demek geldi içimden ama şunu da unutmadım her zaman BİR HZ.HAMZA GİBİ BİR İNSAN GEREKLİ kurtuluşa kavuşmak için Yürekli olmak gerekiyor neyse
AKP
CHP
MHP
İLe görüşmeler yaptım inanın kimsenin bu durumdan haberi bile yok kimse dersin kaldırıldığını dahi bilmiyor
gittiğim her yerde hocam bizimkiler görüyor dersi diyorlar kısacası biz BT öğretmenleri çok pasifiz başımıza gelen Hak ediyoruz ... Veselam...

hocam sürekli söylediğim-söylediğimiz durum bu zaten. bin kez dedik veliler de bilmiyor. kime söylesek veli, öğrenci, öğretmen ağzı açık kalıyor şaşırıyor. öncelikle bizim bu konuda duyarlı olmamız gerekiyor. ben halk eğitimde 2 senedir 1.5 ayda bir gelen sınıflarıma durumu anlatıyorum. ama özellikle atanmış arkadaşlar pek ilgilenmiyor sanki. tabi genelleme değil bu ama okullarda velileri bilinçlendiren duymadım daha. sanki içlerinde bilgisayar dersini istemeyen bilgisayar öğretmenleri var diye düşünmeye başladım. facebook üzerinde bir etkinlik düzenlemeye çalışıyoruz. umarım işe yarar. bunun haricinde medyadan herhangi birine ulaşabilsek gene çok ses getireceğini düşünüyorum. cüneyt özdemir sözde teknoloji ile içli dışlı o kadar yazdım twitter dan cevap vermedi. abbas güçlünün programını bekledim ararım diye tuttu kanseri konuştu. ntv seçim kürsüsü geldi kaçırdım yetişemedim. yani daha ne yapayım bilmiyorum.

http://www.facebook.com/event.php?eid=2 ... 952&ref=ts

herkesin tek dediği bilgisayar bölümü çok pasif(kimse için özellikle söylemiyorum). hatta geçen biri bir yerde yazmıştı. üniversite de çok pasiflermiş şimdi de onun yansıması var gibi. sanki birileri bütün bilgisayar öğretmenlerinin sonunun iyi olacağını söylemiş gibi. sessiz sessiz duruyorlar. valla elimde imkan olsa kemal kılıçdaroğluna bile çıkıp söyleyeceğim halimizi. tayyip elinde tablet pc ile hala yok e-kitap yok akıllı tahta diye geziyor çünkü. yani ya hiç dayak yememiş yada saymayı bilmiyor hesabı. farkında değil gibi.

imsiyat hocam durum hiç te iç açıcı değil seneye gittiğimiz okulda norm fazlası olacağımız şimdiden belli ders seçmeli olduğu sürece bu durum devam edecektir. Biz sürekli birilerinin yalakası olmak zorunda kalacağız belki çünkü adam o zaman istediği gibi bizimle oynayacaktır.
Buyur müdürüm
olur müdürüm
tamam müd.

sen nasıl istersen gibi gidecektir.
Duyarlı 3 veya 5 kişi ile çözülmeyeceğide kesin Allah sonumuzu hazır eylesin...

sefatetik' Alıntı:
AKP
CHP
MHP

Sefatetik hocam görüşmeler yapacağınızdan haberim olmadı, takip edemedim. Yoksa gelirdim bende o gün. Tek başına bu kadar çaba gösterdiğiniz içinde size teşekkür ediyorum.
Bu gidişle ne olacağız bilemiyorum. Okulunda çok sıkıntı çekenlerden değilim belki ama eninde sonunda bu formatörlük insanların gözüne batacaktır diye düşünüyorum. Dersler tamamen kalkarsa gerçekten çok üzüleceğiz anlamayanlar olsa bile..

Vallah bu sene sınava giren böte ciler düşüsün .
Benim yaptığımı yapsınlar parti merkezlerini 100 grup halinde gezsinzler yoksa durumları vahim
kimse atanamaz BT öğretmenlerinin hali ise ortada her sene bohçanı topla başka okula hadi hayırlısı.....

Tüm arkadaşlara Duyrulur ;
Ben tüm partilere bilgilendirme yazısı verdim ama konuyu gündeme almalrı bize bağlı biliyorsunuz .
Herkes şimdi bakbakanlığa yüklensin ... aşağıdaki yazıyı başbakanlığa gönderelim

Kime : bimer@basbakanlik.gov.tr bu mail yollayalım ....

Sayın Başbakanımız Recep Tayip Erdoğanın Dikkatine
Başbakanımız Sayın Recep Tayip ERDOĞAN "Okullarda Bilişim Teknolojileri sınıfları açtık, öğrencileri teknolojiyle buluşturduk" dedi. "Her sınıfa akıllı tahta her öğrenciye e-kitap dağıtacağız." demesine rağmen MEB adeta bunun tersi uygulamalara gitmektedir. 20.07.2010 Tarihli 75 Sayılı Talim Terbiye den alınan Kurul kararı ile Bilişim Teknolojileri dersi ilköğretim 1,2,3,4,5 sınıflardan kaldırılmış, 6,7,8 sınıflarda 1 saat ve seçmeli hale getirilmiştir. Dersin seçilip seçilmeyeceği ise okul müdürünün insafına bırakılmıştır. Bu da 12000 Bilişim Teknolojileri Öğretmenimizi mağdur etmiştir. MEB’in uygulaması tam anlamıyla bir tezatlıktır. Şu çok iyi bilinmelidir ki bilişim teknolojileri sınıfları öğretmensiz kalması, öğrencilerin de dersi görmeden bilgisayar öğrenmesi imkânsızdır. Bir insana bir araç verilmeden önce eğitimi verilmelidir. Nasıl araba kullanan bir kişi ehliyet almak zorunda ise bilgisayar kullanacak olan kişinin de bilgisayar dersini görmesi gereklidir. Bu apaçık ortadayken bakanlığın dersi arttırıp zorunlu 2 şer saat yapması gerekirken aldığı bu karar 12 bin Bilişim teknolojileri öğretmenimizi şoke etmiştir. Öğretmenlerimizin çoğu okulunda norm fazlası haline gelmiştir. Kaldı ki, seçmeli dersten norm oluşturulamayacağı apaçıktır. 13.05.2011 de Okullara yazı gönderen MEB norm fazlası öğretmenlerimizin yer değiştirmesini istemiştir. Oysaki şu çok iyi bilinmelidir ki bu kesinlikle çözüm değildir. Öğretmenimiz gideceği okulda seneye yine norm fazlası olacaktır. Bunun nedeni 4. ve 5. sınıflardaki bilişim teknolojileri dersinin kaldırılması 6,7,8 sınıflarda 1 saat ve seçmeli olmasıdır. Öğretmen gideceği okulda seneye yine norm fazlası durumuna gelecek ve bu kısır döngü sürekli devam edecektir. MEB'in bu uygulaması kesinlikle bir çözüm değildir.

Eski uygulamada bilişim sınıfı olan her okulda en az 1 bilgisayar öğretmeni çalışabiliyorken bu uygulamada ders olmadığından Bilişim Teknolojisi sınıfı kapanmak zorunda kalacaktır. Bilgisayarlar ve sınıftaki tüm donanım kaderine terk edilecektir. Bu da 1998 yılına dönülmesine sebep olacaktır. Okulda Bilişim teknolojileri öğretmeninin olmayışı ise tam anlamıyla Başbakanımızın yapacağı uygulamanın çöpe atılması veya kendi kaderine terk edilmesi demektir.

Biz sendika olarak 9 aydır yaptığımız her türlü görüşme ve etkinliklere rağmen bakanlık adeta bu konuya kulağını kapatmış hiçbir çözüm yollu göstermemiştir.

Sendika olarak bir an önce bu mağduriyetin giderilmesini, Bilişim Teknolojileri dersinin zorunlu ve 2 şer saat haline getirilmesini öğretmenlerimizin normlarının tekrar geri verilmesini ve yer değiştirmeye maruz bırakılmamasını istiyoruz

hepimiz için uğraşan bütün arkadaşlar çok teşekkür ederim.
bizi teknoloji tasarımc olarak atayacaklarını öğrendiğimden beri sinirden duramıyorum
sanki o branş açık
8 yıldır gezmediğim okul kalmadı bu nasıl bir sistem böle ya
sen sınıfçıları formatör yap bizi tek tasçı
tekrar uğraşan arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim

Arkadaşlar lütfen sizde biraz gayret ediniz evet bu yazıyı tüm akp deki vekillere gönderecek adresi veriyorum lüften herkes bir mail çeksin

ALİ GÜNEŞ - ÖĞRETMEN KÖKENLİ
BÜLENT ARINÇ DANIŞMANI
ali_gunes36@hotmail.com

Ekli dosyalar

• 247284_2118230916361_1263397109_2583425_4389595_n.jpg
    247284_2118230916361_1263397109_2583425_4389595_n.jpg
    96.9 KB · Görüntüleme: 1,906
  • 247669_2118230236344_1263397109_2583422_97670_n.jpg
    247669_2118230236344_1263397109_2583422_97670_n.jpg
    77.3 KB · Görüntüleme: 1,906
sefatetik' Alıntı:
Tüm arkadaşlara Duyrulur ;
Ben tüm partilere bilgilendirme yazısı verdim ama konuyu gündeme almalrı bize bağlı biliyorsunuz .
Herkes şimdi bakbakanlığa yüklensin ... aşağıdaki yazıyı başbakanlığa gönderelim

Kime : bimer@basbakanlik.gov.tr bu mail yollayalım ....

Sayın Başbakanımız Recep Tayip Erdoğanın Dikkatine
Başbakanımız Sayın Recep Tayip ERDOĞAN "Okullarda Bilişim Teknolojileri sınıfları açtık, öğrencileri teknolojiyle buluşturduk" dedi. "Her sınıfa akıllı tahta her öğrenciye e-kitap dağıtacağız." demesine rağmen MEB adeta bunun tersi uygulamalara gitmektedir. 20.07.2010 Tarihli 75 Sayılı Talim Terbiye den alınan Kurul kararı ile Bilişim Teknolojileri dersi ilköğretim 1,2,3,4,5 sınıflardan kaldırılmış, 6,7,8 sınıflarda 1 saat ve seçmeli hale getirilmiştir. Dersin seçilip seçilmeyeceği ise okul müdürünün insafına bırakılmıştır. Bu da 12000 Bilişim Teknolojileri Öğretmenimizi mağdur etmiştir. MEB’in uygulaması tam anlamıyla bir tezatlıktır. Şu çok iyi bilinmelidir ki bilişim teknolojileri sınıfları öğretmensiz kalması, öğrencilerin de dersi görmeden bilgisayar öğrenmesi imkânsızdır. Bir insana bir araç verilmeden önce eğitimi verilmelidir. Nasıl araba kullanan bir kişi ehliyet almak zorunda ise bilgisayar kullanacak olan kişinin de bilgisayar dersini görmesi gereklidir. Bu apaçık ortadayken bakanlığın dersi arttırıp zorunlu 2 şer saat yapması gerekirken aldığı bu karar 12 bin Bilişim teknolojileri öğretmenimizi şoke etmiştir. Öğretmenlerimizin çoğu okulunda norm fazlası haline gelmiştir. Kaldı ki, seçmeli dersten norm oluşturulamayacağı apaçıktır. 13.05.2011 de Okullara yazı gönderen MEB norm fazlası öğretmenlerimizin yer değiştirmesini istemiştir. Oysaki şu çok iyi bilinmelidir ki bu kesinlikle çözüm değildir. Öğretmenimiz gideceği okulda seneye yine norm fazlası olacaktır. Bunun nedeni 4. ve 5. sınıflardaki bilişim teknolojileri dersinin kaldırılması 6,7,8 sınıflarda 1 saat ve seçmeli olmasıdır. Öğretmen gideceği okulda seneye yine norm fazlası durumuna gelecek ve bu kısır döngü sürekli devam edecektir. MEB'in bu uygulaması kesinlikle bir çözüm değildir.

Eski uygulamada bilişim sınıfı olan her okulda en az 1 bilgisayar öğretmeni çalışabiliyorken bu uygulamada ders olmadığından Bilişim Teknolojisi sınıfı kapanmak zorunda kalacaktır. Bilgisayarlar ve sınıftaki tüm donanım kaderine terk edilecektir. Bu da 1998 yılına dönülmesine sebep olacaktır. Okulda Bilişim teknolojileri öğretmeninin olmayışı ise tam anlamıyla Başbakanımızın yapacağı uygulamanın çöpe atılması veya kendi kaderine terk edilmesi demektir.

Biz sendika olarak 9 aydır yaptığımız her türlü görüşme ve etkinliklere rağmen bakanlık adeta bu konuya kulağını kapatmış hiçbir çözüm yollu göstermemiştir.

Sendika olarak bir an önce bu mağduriyetin giderilmesini, Bilişim Teknolojileri dersinin zorunlu ve 2 şer saat haline getirilmesini öğretmenlerimizin normlarının tekrar geri verilmesini ve yer değiştirmeye maruz bırakılmamasını istiyoruz

Diğer partilere de gönderdim...

Arkadaşlar gazete ilanı için uğraşıyorum şimdi
Milliyet gazetesine sorduk 7080 tl tutuyor yarım sayfa gazetenin son sayfasında çıkacak yukarıdaki resimli
yazılardan birini haber yapmak istiyoruz sendikanın tabiki bu kadar güçü yok bazı arkadaşlar bağış yaparız demişler
facebook tan şimdilik yasal prosedürü araştırıyoruz duyuru reklamı vereceğiz tabiki tüm BT öğretmen arkadşlarımızdan da destek
bekliyoruz hep beraber birşeyler yapmak lazım

idareciler 6 saat derse giriyorlar. normları için 6 saat ve 500 öğrenci yetiyor..
rehberlekciler öğrenci sayılarına göre norm alıyorlar
çifte standart :verymad:

BAŞBAKANIMIZA FAX YOLLADIM İŞALLAH İLETİLİR.,

BAŞBAKANIMIZ
Sayın Recep Tayip ERDOĞAN 'nın DİKKATİNE
(LÜTFEN ACİL ULAŞTIRINIZ )

Sayın Başbakanım Bildiğiniz gibi şu günlerde meydanlarda, mitinglerinizde Okullarda e-kitap dağıtacağınızı söylüyorsunuz bu büyük bir gelişme yalnız şuan Milli Eğitim Bakanlığında tersi bir durum yaşanmaktadır. Bilişim Teknolojileri( Bilgisayar ) Dersleri 20.07.2010 tarihli 75 sayılı Talim terbiye kurulu kararı ile okullarımızda bu ders 1,2,3,4,5 sınıflardan KALDIRILDI. 6,7,8 sınıflarda ise seçmeli 1 saat yapılıp dersin seçilip seçilmeme durumu ise okul müdürlerinin insafına bırakılmıştır.
Çoğu okulumuz seneye bu dersi seçmeyeceği ise manidardır. okullarımızdaki 12000 Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerimizin çoğu okullarında ders kaldırıldığı için fazlalık durumuna gelmiş okullarımızdaki Bilişim Teknolojileri sınıfları ise adeta kapanma ile yüz yüze bırakılmıştır. Milyonlarca bilgisayarımız çörümeye terk edilecektir. Bu durum halk nazarında baya tepki toplamıştır. AKP genel merkezine halkla ilişkiler bölümünde Nevzat DEMİRKOL beye iletilmiş fakat henüz bir haber alınmamıştır. Bu durum yaşanırken sizin meydanlarda bilişim teknolojilerinden söz etmeniz adeta bir tezatlık söz konusu olmaktadır. Bu yıldan sonra Bilişim teknolojileri dersini görmeyen, okumayan öğrencilerimiz e-kitapları veya akıllı tahtaları nasıl kullanacakladır. Dersin kaldırılması konusu MEB ile çoğu kez görüşülmüş ama bu konuda olumlu bir gelişme sağlanmamıştır. MEB bildiğini okumaya devam etmiştir. Ayrıca 12000 öğretmenimizden 1500 kişi ise sözleşmeli bilişim teknolojileri öğretmenidir. Bu öğretmenlerimizin sözleşmelerinin fesh olma durumu da meydana gelmiştir.

Asıl olan ise Bilişim Teknolojileri dersinin zorunlu 2 şer saat olması öğrencilerimizin bilişim teknolojilerinden daha fazla yaralanmasıdır. Daha önceki senelerde durum bu şekilde iken bakanlığın aldığı bu karar hem öğretmenleri mağdur etmiş hem de halk arasında tepki toplamıştır.

Sizden ricamız bu konuda acil bir çözümün bulunmasıdır.

Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim
EĞİTİM-SÖZ-SEN
Muhammed Sefa TETİKOĞLU
Basın Yayından Sorumlu
Genel Başkan Yrd.

BAŞBAKANIMIZA FAX YOLLADIM İŞALLAH İLETİLİR.,

BAŞBAKANIMIZ
Sayın Recep Tayip ERDOĞAN 'nın DİKKATİNE
(LÜTFEN ACİL ULAŞTIRINIZ )

Sayın Başbakanım Bildiğiniz gibi şu günlerde meydanlarda, mitinglerinizde Okullarda e-kitap dağıtacağınızı söylüyorsunuz bu büyük bir gelişme yalnız şuan Milli Eğitim Bakanlığında tersi bir durum yaşanmaktadır. Bilişim Teknolojileri( Bilgisayar ) Dersleri 20.07.2010 tarihli 75 sayılı Talim terbiye kurulu kararı ile okullarımızda bu ders 1,2,3,4,5 sınıflardan KALDIRILDI. 6,7,8 sınıflarda ise seçmeli 1 saat yapılıp dersin seçilip seçilmeme durumu ise okul müdürlerinin insafına bırakılmıştır.
Çoğu okulumuz seneye bu dersi seçmeyeceği ise manidardır. okullarımızdaki 12000 Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerimizin çoğu okullarında ders kaldırıldığı için fazlalık durumuna gelmiş okullarımızdaki Bilişim Teknolojileri sınıfları ise adeta kapanma ile yüz yüze bırakılmıştır. Milyonlarca bilgisayarımız çörümeye terk edilecektir. Bu durum halk nazarında baya tepki toplamıştır. AKP genel merkezine halkla ilişkiler bölümünde Nevzat DEMİRKOL beye iletilmiş fakat henüz bir haber alınmamıştır. Bu durum yaşanırken sizin meydanlarda bilişim teknolojilerinden söz etmeniz adeta bir tezatlık söz konusu olmaktadır. Bu yıldan sonra Bilişim teknolojileri dersini görmeyen, okumayan öğrencilerimiz e-kitapları veya akıllı tahtaları nasıl kullanacakladır. Dersin kaldırılması konusu MEB ile çoğu kez görüşülmüş ama bu konuda olumlu bir gelişme sağlanmamıştır. MEB bildiğini okumaya devam etmiştir. Ayrıca 12000 öğretmenimizden 1500 kişi ise sözleşmeli bilişim teknolojileri öğretmenidir. Bu öğretmenlerimizin sözleşmelerinin fesh olma durumu da meydana gelmiştir.

Asıl olan ise Bilişim Teknolojileri dersinin zorunlu 2 şer saat olması öğrencilerimizin bilişim teknolojilerinden daha fazla yaralanmasıdır. Daha önceki senelerde durum bu şekilde iken bakanlığın aldığı bu karar hem öğretmenleri mağdur etmiş hem de halk arasında tepki toplamıştır.

Sizden ricamız bu konuda acil bir çözümün bulunmasıdır.

Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim
EĞİTİM-SÖZ-SEN
Muhammed Sefa TETİKOĞLU
Basın Yayından Sorumlu
Genel Başkan Yrd.

benzer yazılar göndermek isteyenler aşağıdaki fax numaralaına yollasın ...

0312- 417 04 76
0212 - 327 03 57

Kadro ya geçiş ben dahil Tüm sözleşmeli arkadaşlarımıza HAYIRLI OLSUN ...
Hafta içinde AKP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET ETMEYE GİDECEĞİZ gelmek isteyen tüm sözleşmeli
arkadaşlar bana ulaşabilir. Zahmetli de olsa kadoya geçişi sağladığı için sayın Başbakanımıza Teşekür ediyoruz......

Sizi sözleşmeli hale getirenin de o olduğunu unuttunuz sanırım :) Bu hükümet öncesinde sözleşmeli diye bir kavram var mıydı öğretmenlikte? Bir de teşekkür edeceğiz diyorsunuz. Geçmişi ne kadar da çabuk unutuyorsunuz!!!

eğer bir sözleşmeli öğretmen olarak ne kadar mğcadele ettiğimi bilseydin belkide yazmayacaktın sonuç çok
önemlidir. Aynı davranışı bil.öğretm. göremedim doğurusu özellikle kadrolu arkadaşlar nasılsa maaaş yatıyor deyip
destek vermeyen baya kişi var ama olsun . Artık hepimiz eşitiz kadroluyuz bende şunu mu diyeyim nasılsa maaşım yatıyor
mücadele etmeyelim bakın benim amacım oraya gidip BT öğretmenlerinin sorunuda bire bir konuşmak ama destek gene az olacak biliyorum 5 veya 10 kişi bunlarlada olmaz .............

Sizin yazınızda AKP il başkanlığına gidip teşekkürlerimizi ileteceğiz yazıyor, sanırım farkında değilsiniz! Ben yazınızdan BT teknolojileri öğretmenleri adına mücadeleye devam için gideceğiniz anlamını çıkaramadım kusura bakmayın.
Benim söylemek istediğim; öğretmenleri sözleşmeli, ücretli diye ayıran ve bunu yapmaya da devam edeceğini söyleyen bir partiye, hele ki sözlediğiniz gibi sözleşmeli öğretmenlik konusunda fazlasıyla sıkıntı çekmiş biri olarak, nasıl teşekkür edeceğinizi anlamamış olmamdır!
Bizleri sözleşmeli, ücretli, kadrolu diye ayıran ve ayırmaya da devam edecek olan parti AKP dir! Seçim yatırımı olarak sizleri kullanmış ve kadroya geçirmiştir.

seçim için kadro veriyorlar. ama sonuçta norm yok....

eskiden sözleşmeli kadrolu ayrımı vardı..

bundan sonra NORMLU NORMSUZ ÖĞRETMEN olarak ayrıştılacağız. öncelikle bunu açıklayarak ilk ayrıştıran ben olmuş oldum. kusura bakmayın.

sefatetik' Alıntı:
Kadro ya geçiş ben dahil Tüm sözleşmeli arkadaşlarımıza HAYIRLI OLSUN ...
Hafta içinde AKP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET ETMEYE GİDECEĞİZ gelmek isteyen tüm sözleşmeli
arkadaşlar bana ulaşabilir. Zahmetli de olsa kadoya geçişi sağladığı için sayın Başbakanımıza Teşekür ediyoruz......

İyi hayırlı olsun da ne gerek var, ne gerek var yani teşekküre falan. Yapmaları gereken iş için bi de ayrıca teşekkür.
Biz hergün derse girip bir yandan da okulun her türlü ayak işini yapıyoruz diye bize teşekkür eden var mı?
Bunlara kendilerini birşey zannettiren hep biziz zaten. Çektikleriniz ve çektiklerimiz de yanımıza kar kalsın. Aferin size koşun teşekküre. Elinize çiçek çikolata almayı da unutmayın sakın :)

Geri