Bilişim Teknoloji Kitapları Gelmedi!!!

Kodla Büyü

e_nes

Aktif Üye
Vanda merkezde okulumuza bilişim kitapları gelmedi müdür bey sordum gelir dedi(halederiz kadir gibi kendisi zaten :oops: ) ama ikinci haftaya girdik ders kitabı daha yok klavuz var... ne yapmam gerekir acaba bilgisi olan paylaşırsa iyi olur yoksa kitapsı bir sene gecer...teşekkür ederim...

Kitaba şahsen hiç bakmamıştım ben, çok da gerekli değil bence.

Trabzonun ilçesindeyim benimde henüz gelmedi bilişim kitapları bende öğrencilerin kitaplarından bakarak birsonraki derse hazırlanıp gidiyorum bu hafta :( müdür beyin tavsiyesi üzerine :(

internette pdf leri var arkadaşlar çocuklardan kitap istemeyin :)) benimde öğretmen kılavuz kitabım gelmedi, müdür yardımcısına söyledim ilçe mem den isteyecekler ama geleceğini sanmıyorum. belki bbnet'tede vardır. bi aramak lazım.

geçen yıl pdfleri projeksiyondan yansıtıyodum alıştırmaları öyle yaptırıyodum :))

wire' Alıntı:
internette pdf leri var arkadaşlar çocuklardan kitap istemeyin :)) benimde öğretmen kılavuz kitabım gelmedi, müdür yardımcısına söyledim ilçe mem den isteyecekler ama geleceğini sanmıyorum. belki bbnet'tede vardır. bi aramak lazım.

geçen yıl pdfleri projeksiyondan yansıtıyodum alıştırmaları öyle yaptırıyodum :))
sizde pojeksiyon var bizde o da yok kitapta gelmese..kafama göre giderim artık

Dersimiz var mı ki kitap olsun
4-5 basamak hiç gelmedi 6-7 muallakta, 8 zaten girmiyorum. Ne hale getirdiler dersimizi

Hocam ben geçen yıldan beri bilgisayarlara yüklüyorum etkinliklerle beraber çalışma kitaplarını. Bu yıl kitaplarımız gelmedi. bilgisayardan açtırıyorum uşaklara.

selcukoglakci' Alıntı:
Hocam ben geçen yıldan beri bilgisayarlara yüklüyorum etkinliklerle beraber çalışma kitaplarını. Bu yıl kitaplarımız gelmedi. bilgisayardan açtırıyorum uşaklara.

ben etkinlik cd sini bilgisayarlara kopyaladım. 6.sınıflar ama bilgisayarda yazı yazamıyorlar, oradaki 1-2. basamak etkinlikler iyi oluyor.

Evet yazı yazamama sorunu var. Ama ben zaman zaman not aldırıyorum, genelde uygulama ve soru cevapla işi götürüyorum. Bu açığı kapatmak için de çalışma kağıtları hazırlıyorum boşluk doldurmalı falan. Çalışma kitabını aratmıyor hocam çalışma kağıtları. Benim bulabildiğim çözüm bu.

Geri