Bilişim Teknolojileri Ataması Belli Oldu

Kodla Büyü
bence sayı çok iyi bunu kaçırmamak lazım bir daha böyle yüksek alım olacağınıda düşünmüyorum açıkcası. kadrosu genç bir branş çünkü.2008 de atandığımda yanılmıyorsam 1200 dü atama sayısı ve çok iyi diyorduk şimdi 1500 atama bekleyen arkadaşlarımıza hayırlı olsun.

Atanmayi bekleyen meslektaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun. Tercih dönemi için de bol sabır ve şans diliyorum..

Bence geçen senelere göre kayda değer bir kontenjan ayırmışlar. Atama bekleyenlere hayırlı uğurlu olsun.

Gzüel bi rakkam alım:1569 Norm:6404 %24 kadroları dolduruyor gayet iyi bir rakkam.Tarihinin en iyi alımı

O zaman sanırım yaklaşık olarak 14700 BT öğretmeni sayısına ulaşılmış olacak. 8)

Atama bekleyen arkadaşlar adına sevindim. Meb içerisinde sayımız daha da artacak , bazı okullarda birden fazla zümre olacağız. Yanlış hatırlamıyorsam 2007-2008 den sonraki en güzel rakam.

batıyı doldurmayalardı bari, yeni seneye tayin isticem de :) atanacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun :)

Hocalarım atanacaklara önerileriniz nedir acaba .Ders sayısı ,şube sayısı fazla mı olsun acaba?Bilgi verirseniz çok iyi olur hocalarım.Zorunlu hizmet olmayan okullar , Yibo lar hakkında vb.Teşekkür ederim şimdiden ..

böte nin ilk mezunları ve atananları olarak 2002 de 1500 alım olmuştu, süper alım bence, yeni atanacak arkadaşlara hayırlı olsun.

Geri