Bilişim Teknolojileri(BT) Sınıfı (Anket)

Kodla Büyü

Okullarımızda Bilişim Teknolojileri(BT) Sınıfı kurulmalı mı veya güncellenmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    117

ahmetarif21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okullarımızda Bilişim Teknolojileri(BT) Sınıfı kurulmalı mı veya BT Sınıfı olan okullarımızda yeni teknolojik gelişmeler ışığında gereksinimi karşılayacak şekilde güncellenmeli mi?

Tamamen gereksiz bir anket bence sayın hocam. BT sınıfının gerekliliğini biz de tartışıyorsak bizi de değiştirmişler ve BT sınıfsız bir eğitime alıştırmışlar demektir.

Ne demek kurulmalı mı ya da gerekli mi?

Çocuğa yüzme öğreteceğiz ama havuz, göl, denize gerek var mı? demek gibi bir şey bu anket.

Kusura bakmayın anketiniz için oy bile kullanmadım.

Lütfen branşımıza sahip çıkalım.

Gereksiz bir anket olmuş. EBA dönem puanını arttırmak için EBA gruplarda yazılan bazı mesajlar geldi aklıma nedense...

Hayır diyenler TAMİRCİ sayın hocam. "Sınıfım yok mecburen formatörüm" diyeni anlarım da KURULMASIN demek; bu işin başka izahı yok...
Bu foruma üye olunurken, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olunduğuna dair resmi bir belge isteniyor mu? Ya da mesleği öğretmen olmayan üyeler bu forumda mesaj yazamıyor veya oy kullanamıyor mu?

Uzun süredir pek sık girmiyorum bu foruma. Merak ettiğim için sordum.

Forumda BT öğretmenleri dışında farklı branşlar hatta öğrenciler dahi bulunmakta.

Geri