Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Eğitim Seti Ortaokul 5. ve 6. Sınıflar

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 5. sınıf ve 6. sınıf eğitim setlerimizin tanıtım videosu.
MEB müfredatına tam uyumlu Bilişim Teknolojileri ve Yazilim dersi örnek kitaplarını incelemek için; https://www.harezmiogrenme.com

3245c0c4-7327-4cf4-9b6e-f63108fa4bfc.jpg

hocam sitede video ve fiyat bilgisi göremedim. eksikler mi var acaba. bir de linke tıklayınca facebooktan ayrılıp gidiyor kontrol edersen iyi olur

İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar. Robotik uygulamaların olduğu kitap 69 TL ve Robotiksiz uygulamaların olduğu set ise 59 TL. Ayrıca robotik uygulama çantası var. Her bilgisayara bir tane alınabilir. Çantanın fiyatı 300 TL. Bunlar etiket fiyatları. Bulunduğunuz yeri belirtirseniz o bölgedeki bayii okulunuza yönlendirilebilir.

https://www.facebook.com/bilisimteknolojileriveyazilimdersikitabi/

Facebook sayfasında örnek ders videolarına ve robotik çantanın resmine ulaşabilirsiniz.

Müfredattaki tüm kazanımlar olduğu için birebir dersle beraber işlenebilir. Zaten kitap MEB kitap eksiği gözetilerek ders kitabı olarak hazırlandı..

çok güzel ama fiyatlar bizi çok zorlar nitelikte. hadi kitabı aldık diyelim 300 liralık seti nasıl aldıracağız. :(

Seti öğrenci başı değil laboratuvardaki bilgisayar sayısınca almak mantıklı. 15 seti tüm öğrencilere bölerseniz çok zorlamaz. Bu sayede BT laboratuvarını bir maker atelyesine çevirmiş olacağız.

merhaba bugu n yozgattaki bayınızle konuştum telefonda örnek kitap olmadığını söyledi. örnek kitap getiririm de demedi. sipariş üzerine ücretli getirdiğini soyledi. ne yapabiliriz?

Üzgünüm öğretmenim. Bu durum için çok özür dilerim. O bayiye örnek kitap mı gitmedi yoksa gitti de bitti mi bilmiyorum. Pazartesi sabah ilgileneceğim. Bitmişse üzgünüm yapabileceğimiz bişey yok çünkü inanın bu kağıt sıkıntısında kitap yetiştiremiyoruz. Şimdilik web sitemize üye olup örnekleri dijital olarak indirirseniz sevinirim.

Üzgünüm öğretmenim. Bu durum için çok özür dilerim. O bayiye örnek kitap mı gitmedi yoksa gitti de bitti mi bilmiyorum. Pazartesi sabah ilgileneceğim. Bitmişse üzgünüm yapabileceğimiz bişey yok çünkü inanın bu kağıt sıkıntısında kitap yetiştiremiyoruz. Şimdilik web sitemize üye olup örnekleri dijital olarak indirirseniz sevinirim.
Ben sizinle mi bilmiyorum ama yetkili birisiyle de görüştüm harezmi öğrenmenin sitesinden forumu doldurmamı ve doldurduktan sonra bayıye bilgi gidip örnek kitabın elime ulaşacağı söylendi. Geçen hafta ortasından beri bekliyorum sitede bekleme yazıyor istekler. Bgun bayıyı arayayım dedim ve böyle bir durumla karşılaştım

Doğrudur öğretmenim. Biz birçok bayiye gönderdik. web sitemize üye olan öğretmenlerinde kendi illerinde olanlarını görebilecekleri bir sistem de kurduk. Bayiler isteğinizi görüp getiriyorlar. Tabi bu işlemin hızı bayiden bayiye değişir. Okulun ilk günleri yoğunluk vardır. Kimi bayi ortaokul öğretmenlerine öncelik verir kimisi ilkokul. O yüzden bayilerin tümü hakkında onların adına bişey diyemiyorum. Ben yarın görüşeyim. Onlara örnek kitap gitti mi gitmedi mi önce onu öğrenelim. Çünkü yetiştiremiyoruz cidden..

Doğrudur öğretmenim. Biz birçok bayiye gönderdik. web sitemize üye olan öğretmenlerinde kendi illerinde olanlarını görebilecekleri bir sistem de kurduk. Bayiler isteğinizi görüp getiriyorlar. Tabi bu işlemin hızı bayiden bayiye değişir. Okulun ilk günleri yoğunluk vardır. Kimi bayi ortaokul öğretmenlerine öncelik verir kimisi ilkokul. O yüzden bayilerin tümü hakkında onların adına bişey diyemiyorum. Ben yarın görüşeyim. Onlara örnek kitap gitti mi gitmedi mi önce onu öğrenelim. Çünkü yetiştiremiyoruz cidden..
Teşekkür ederim. Sizden haber bekliyorum buraya yazarsanız çok sevinirim

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri