Bilişimle Üretim Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
Bilişimle üretiyoruz projesinde okullarınıza 3d yazıcı, filament ve robotik malzeme setleri gelecek. Dersleri bilişim garajı üstünden online işleyeceksiniz. İptal ederler mi bilmem ama iptal olursa bu imkanlardan yararlanamazsınız.

Bilişimle üretiyoruz projesinde okullarınıza 3d yazıcı, filament ve robotik malzeme setleri gelecek. Dersleri bilişim garajı üstünden online işleyeceksiniz. İptal ederler mi bilmem ama iptal olursa bu imkanlardan yararlanamazsınız.
siz pilotmuydunuz hocam. bizi biraz bilgilendirir misiniz?

105 tane okul daha bu sene pilot okul olacak.

Bilişim garajın videolarını takip ederek 3d tasarım ve robotik kodlama çalışmaları yapılacak. Olay bu hocam. Okulada yaptığınız 3d tasarımları basmak için 3d yazıcı ve filament gelecek. Robotik kodlama ve projeler içinde robotik malzemeleri gelecek.

Pilot olarak seçildiyseniz zaten okulunuz için güzel imkanlar sağlanacak demektir.

Bizim okulda pilot ben sevindim aslında ama bilgisayarlarımız iyi değil. Son ay bilişim garajında eğitim geldi dyk da 3 ders baktık. Ben şunu merak ettim 5. Sınıflar mı olmak zorunda. Biz bu sene hazırlığa geçtik dersimiz yok. Sizler de 5
lerin durumu nedir?

Geri