Bilişimle Üretim Etkinlik kitaplarımız Çıktı..Örnek talepleri için başvuru..

Kodla Büyü
Hocam keşke önce dersin gelmesini bekleseydiniz
Devlet yıllarca bekleyebilir ancak gelecek nesillerin bekleyecek 1 dk'ları dahi yok. Bu kitaplar dersten bağımsız etkinlik odaklı bilişimle üretmek için oluşturuldu. Dersler birgün gelir. Salgın öğrencilerin 2 yılını yedi. En azından bu saatten sonra bilişimle üretmeye zaman kaybetmeden başlasınlar istiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: omd
Geçen seneki Z-kitapların bu sene de öğretmenlere açılması gerektiğini düşünüyorum. Yaklaşık 200 öğrencim bu kitapları kullandı. Biz öğretmenlere z-kitaplar ders anlatırken çok işe yarıyordu. Bu sene de öyle olsa çok makbule geçer. Selamlar.

Geçen sene 200 e yakın öğrencim aldı kitapları . 30 sayfa yerine keşke bizim gibi sizlere destek olan öğretmenlere bir ayrıcalık tanısaydınız :) @SıfırBir Yayınevi
Sayın öğretmenim merhaba
Kitabımızı öğrencilerine aldıran tüm öğretmenlere akllı tahta uygulamamızı kullanımı için şifre verilmekte.
0850 304 11 01 bu numara aynı zamanda whatsap destek hattı buradan şifrenizi talep edebilrsiniz

hocam 2 kez başvuru yaptım ama henüz mail gelmedi
Örnek kitap içinse, önceki sayfada paylaşılmış, şuradan ulaşabilirsiniz: http://sifirbirdijital.com/

Emeğinize sağlık. Hem desteklemek hem birikiminizden faydalanmak için satın alacağım, umarım merak duyan veli ve öğrencilerimi de imkanları doğrultusunda yönlendirebilirim. Branşımıza katkılarınızdan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Arkadaşlar, yayınevi olabildiğince ilgilenmeye sorun yaşayan öğretmenlerimize de şahsen dönmeye çalışmaktadır. Kitapları ciddi bir emek ve zamanla hazırladık.
Maalesef, bu yıl MEB tarafından yayınlanan resmi yazıda geçen yıl projenin yürütüldüğü 139 okulla devam edileceği açıklandı. Bu etkinlik kitapları ile bu yıl ve önümüzdeki yıl içinde bir hazırlık olmuş olacak. Yapacağınız değerlendirmeler ve dönütler bizim için önemlidir. Desteğinizi her daim hissetmek isteriz.

Kitapların hepsini aldık, sadece bunları değil başka bir sürü kitap aldık, etkileşimli tahta uygulamaları çıkacaktı ve ücretsiz verilecekti satın alanlara, ne oldu?

Arkadaşlar, yayınevi olabildiğince ilgilenmeye sorun yaşayan öğretmenlerimize de şahsen dönmeye çalışmaktadır. Kitapları ciddi bir emek ve zamanla hazırladık.
Maalesef, bu yıl MEB tarafından yayınlanan resmi yazıda geçen yıl projenin yürütüldüğü 139 okulla devam edileceği açıklandı. Bu etkinlik kitapları ile bu yıl ve önümüzdeki yıl içinde bir hazırlık olmuş olacak. Yapacağınız değerlendirmeler ve dönütler bizim için önemlidir. Desteğinizi her daim hissetmek isteriz.

Şu anda Yeğitek 3d yazıcı alımı için ihalede. Ben proje devam ediyor diye tahmin ettiydim. Yazı tam olarak ne diyor acaba? Paylaşmanız mümkün mü?

Şu anda Yeğitek 3d yazıcı alımı için ihalede. Ben proje devam ediyor diye tahmin ettiydim. Yazı tam olarak ne diyor acaba? Paylaşmanız mümkün mü?
Yazı derneğin gruplarında paylaşıldı sanırım. Yeni bir şey yok. Eski okullarda devamı yazıyordu özet olarak sanırım. Bir bakayım bulursam paylaşırım burada. @BurcuYILMAZ başkanda vardır belki.

işte buldum.

Ekli dosyalar

• resim_2021-09-11_121833.png
    resim_2021-09-11_121833.png
    118.7 KB · Görüntüleme: 62
Kitapların hepsini aldık, sadece bunları değil başka bir sürü kitap aldık, etkileşimli tahta uygulamaları çıkacaktı ve ücretsiz verilecekti satın alanlara, ne oldu?
Hocam bildiğimiz kadarıyla yazılım yenileme süreci bitmek üzere. Bir aksilik olmazsa en geç 1 haftaya kadar yazılım size ulaştırılır diye düşünüyorum. Tabi @SıfırBir Yayınevi daha net cevap verecektir.

Geri