Bilişimle Üretim Etkinlik kitaplarımız Çıktı..Örnek talepleri için başvuru..

Kodla Büyü
örnek kitap zaten 30 sayfa hocam + fiziksel bir kitap yokmuş
Hocam fiziksel kitaplar var yanlış anlaşılma olmasın. Ancak örnek dağıtımı yetkisi yayınevinin. Ne kadar dağıtılacak ne şekilde verilecek o tamamen yayınevinin takdirinde. Dijital olarak tamamının şimdilik paylaşılmamasinda biz bir fikir sunduk. Çünkü maalesef geçen sene Z kitapları jpg Pdf çevrimi yaptılar. Z kitap ücretsiz olduğu halde üstelik.

Hocam fiziksel kitaplar var yanlış anlaşılma olmasın. Ancak örnek dağıtımı yetkisi yayınevinin. Ne kadar dağıtılacak ne şekilde verilecek o tamamen yayınevinin takdirinde. Dijital olarak tamamının şimdilik paylaşılmamasinda biz bir fikir sunduk. Çünkü maalesef geçen sene Z kitapları jpg Pdf çevrimi yaptılar. Z kitap ücretsiz olduğu halde üstelik.
sorun eğer pdf yapılması ise yapan yine yapacaktır hocam hatta bir çok telegram gurubu var bir sürü lgs kitapları anında pdf yapılıyor yani demek istediğim isteyen yine yapar yani 30 sayfa paylaşmak bana biraz saçma geldi tâbi bu benim düşüncem saygılar sevgiler

Akıllı tahta uygulaması öğrencilere toplu alım yaptırıldığı takdirde verilecekmiş. Ben öğrencilerime sadece bilgi verip isteyen öğrencilerin alabileceğini söylüyorum. Toplu olarak girdiğim sınıflara kitap aldırmayı düşünmüyorum.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    199.9 KB · Görüntüleme: 74
sorun eğer pdf yapılması ise yapan yine yapacaktır hocam hatta bir çok telegram gurubu var bir sürü lgs kitapları anında pdf yapılıyor yani demek istediğim isteyen yine yapar yani 30 sayfa paylaşmak bana biraz saçma geldi tâbi bu benim düşüncem saygılar sevgiler
Hocam elbette yapmak isteyen her zaman yapıyor. Buna engel olamayız. Ancak belirli bir süre geçtikten sonra belki satışlar azalınca PDF yapmanın çok bir ayrıcalığı olmayacağı için yayınevi de farklı bir karar alabilir. Şimdilik emeği korumaya çalışıyorlar diyelim :)

Akıllı tahta uygulaması öğrencilere toplu alım yaptırıldığı takdirde verilecekmiş. Ben öğrencilerime sadece bilgi verip isteyen öğrencilerin alabileceğini söylüyorum. Toplu olarak girdiğim sınıflara kitap aldırmayı düşünmüyorum.
Hocam bazı okullar internetten alıyor. Herkesin bayiye ulaşma şansı yok maalesef. Buna bir ortayol bulunacaktır diye düşünüyorum.

Öğretmenim merhaba
whatsap hattımız
0850 304 11 01
buradan iletişim kurarsanız akibimiz akıllı tahta konusunda yardımcı olacaktır..

• Beğen
Tepkiler: omd
Kitaplar için çok teşekkür ederim. İçerikler harika hazırlanmış emeği geçen herkese teşekkürler fiyat bilgisi göremedim. Kitap önerisi soran çok öğrencim var. Yönlendirmek isterim.
Hocam yanlış hatırlamıyorsam 39 TL birçok yerde. Ama toplu alımlarda bayiler indirim yapıyor galiba. Yine yayinevide yardımcı olur. Internette de Trendyol, n11 gibi yerlerden sipariş verebileceğiniz gibi yayinevinin sifirbiryayinlari.com yada kodlab.com sitelerininden de sipariş verebilirsiniz.

Bu arada kitapları beğenmeniz bizi çok mutlu etti. Alanda daha önce benzer bir çalışma olmadığı için biraz soru işaretlerini vardı. Kitapta gözünüze çarpan eksiklik veya hata olursa lütfen bize iletin.

• Beğen
Tepkiler: omd
Hocam yanlış hatırlamıyorsam 39 TL birçok yerde. Ama toplu alımlarda bayiler indirim yapıyor galiba. Yine yayinevide yardımcı olur. Internette de Trendyol, n11 gibi yerlerden sipariş verebileceğiniz gibi yayinevinin sifirbiryayinlari.com yada kodlab.com sitelerininden de sipariş verebilirsiniz.

Bu arada kitapları beğenmeniz bizi çok mutlu etti. Alanda daha önce benzer bir çalışma olmadığı için biraz soru işaretlerini vardı. Kitapta gözünüze çarpan eksiklik veya hata olursa lütfen bize iletin.
5. ve 6. sınıf normal ders kitapları 2021'de yenilendi mi? n11'den alacağım indirim kuponum var. Oradakiler eski midir?

İki kitabı 11 liraya aldım :D satıcı kodlab'dı.
Ekli dosyayı görüntüle 70394
Harika indirim olmuş hocam. Kitapların içerikleri aynı. Ufak tefek yazım hataları gibi kısımlarda düzeltmeler olmuş olabilir eski basımsa. Gelecek seneye daha geniş çaplı bir güncelleme olması için sizlerden kitapta eksik gördüğünüz kısımları iletmenizi bekliyoruz :)

sıfırbiryayınları çok ilgili arkadaşlar bölgenizdeki bayi ile iletişime geçerseniz ellerinden geleni yapıyorlar. ben de zorunlu tutmadan çocuklardan alabilirsiniz dedim hatta internet fiyatı ve bayi fiyatı arasındaki farkı da söyleyince hepsine ben getirttim. tabi almayanlarda var ama sınıfıma kadar kitapları getirdiler sağolsunlar. aktivasyon kodunu istememiştim onun için tekrar iletişime geçmem gerekiyor sanırım

sıfırbiryayınları çok ilgili arkadaşlar bölgenizdeki bayi ile iletişime geçerseniz ellerinden geleni yapıyorlar. ben de zorunlu tutmadan çocuklardan alabilirsiniz dedim hatta internet fiyatı ve bayi fiyatı arasındaki farkı da söyleyince hepsine ben getirttim. tabi almayanlarda var ama sınıfıma kadar kitapları getirdiler sağolsunlar. aktivasyon kodunu istememiştim onun için tekrar iletişime geçmem gerekiyor sanırım
Hocam ilginiz ve güzel geri dönüşünüz bizi çok mutlu etti. Akıllı tahta uygulamaları için +90 850 304 1101 numaralı telefonla WhatsApp aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Değerli arkadaşlar, kitapları inceleme fırsatınız oldu ise farkettiğiniz eksiklik veya hatalar varsa belirtmenizi rica ederiz. Sonraki basımlarda bu eksiklikleri gidererek doğru bir çıktı almak isteriz. Şimdiden teşekkürler.

Ben de örnek için talep de bulunmuştum 2 hafta önce, ilk 30 sayfası pdf olarak gelseydi güzel olurdu çünkü http://sifirbirdijital.com/ halen MEB engeline takılı. Kitabı hazırlayan arkadaşların emeğine sağlık, EBA içerikleriyle beraber ders işliyorum, ilk konular çocuklara göre soyut kalmış.

Bilişimle Üretim projesinin uygulandığı okullardaysaniz; bunu yayınevinin WhatsApp hattına bildirirseniz örnek gönderimi olabileceğini en azından sizlerin adına bayiye onların ulaşabileceğini düşünüyorum. WhatsApp hattı önceki mesajlarda mevcut

Geri