Bilişimle Üretim Etkinlik kitaplarımız Çıktı..Örnek talepleri için başvuru..

Kodla Büyü
Kars ilindeyim fakat hocam buradaki kırtasiye elimde getirmemiz de sıfır ihtimal diyor.
KARS
MERKEZ
ÖZKIRTAY KİTAP KIRTASİYE
0474 223 22 69

Yayınevi sitesinde bayi olarak yukarıdaki kırtasiye görünüyor. Onlarla mı sorun yaşadınız? @SıfırBir Yayınevi ilgilenecektir hocam.

KARS
MERKEZ
ÖZKIRTAY KİTAP KIRTASİYE
0474 223 22 69

Yayınevi sitesinde bayi olarak yukarıdaki kırtasiye görünüyor. Onlarla mı sorun yaşadınız? @SıfırBir Yayınevi ilgilenecektir hocam.
Burayla görüştüm zaten hocam, şuan elimizde yok örnek kitap da getiremeyiz dediler.

Ben de tüm kademe kitaplarını aldım, geçen yılda çok beğenmiş ve uygulamayi kullanmıştım, 5.6.7 ve 8. Sınıflar için 155 lira ödedim, en azından benim gibi kitapları alanlar için aktivasyon kodu verilseydi de akıllı tahtadan açıp anlatsaydik, öğrencilerim toplu alamazlar maalesef, hiç olmazsa benim gibiler exe leri kullanmali

Değerli öğretmenim akıllı tahta uygulamaları geçen seneki kitaplarda var. Bu kitaplar üretim odaklı etkinlik kitapları. Yayınevinin WhatsApp hattıyla iletişime geçerseniz yardımcı olacaklardır.
Hocam tam anlayamadım biraz açabilir misiniz bu seneki kitaplar akıllı tahtaya uyumlu değil mi ?

Hocam tam anlayamadım biraz açabilir misiniz bu seneki kitaplar akıllı tahtaya uyumlu değil mi ?
Öğretmenim bu sene "Bilişimle Üret" adıyla çıkan etkinlik kitaplarının henüz akıllı tahta uygulaması yok. Geçen sene aynı ekibin yazdığı "Bilişim Teknolojileri ve Yazılım" ders kitabının ise akıllı tahta uygulaması mevcut.

Sayın
Ben de tüm kademe kitaplarını aldım, geçen yılda çok beğenmiş ve uygulamayi kullanmıştım, 5.6.7 ve 8. Sınıflar için 155 lira ödedim, en azından benim gibi kitapları alanlar için aktivasyon kodu verilseydi de akıllı tahtadan açıp anlatsaydik, öğrencilerim toplu alamazlar maalesef, hiç olmazsa benim gibiler exe leri kullanmali
öğretmenim merhaba
Özelden bilgi veriyorum

• Beğen
Tepkiler: omd
Önceki mesajımda belirttiğim gibi öncelikle emeklerinize sağlık. Çalışma, emek, baskı, dökümantasyon çok güzel. Lakin 4. Sınıflar için hazırlanan Bilişimle Üretim kitabının içindeki micro:bit (Kronometre, dijital termometre vb) uygulamaları 4. sınıfların seviyesine göre biraz fazla değil mi?

Önceki mesajımda belirttiğim gibi öncelikle emeklerinize sağlık. Çalışma, emek, baskı, dökümantasyon çok güzel. Lakin 4. Sınıflar için hazırlanan Bilişimle Üretim kitabının içindeki micro:bit (Kronometre, dijital termometre vb) uygulamaları 4. sınıfların seviyesine göre biraz fazla değil mi?
Selamlar hocam. Öğrenciler işlemlere yabancılık çekmesin diye 4. sınıf müfredatına bakarak örnek ürettik. Zaman işlemleri ve sayıların karşılaştırılması gibi işlemler müfredatta var. Matematik dersi ile birbirini tamamlayacaktır diye düşünüyorum.

Selamlar hocam. Öğrenciler işlemlere yabancılık çekmesin diye 4. sınıf müfredatına bakarak örnek ürettik. Zaman işlemleri ve sayıların karşılaştırılması gibi işlemler müfredatta var. Matematik dersi ile birbirini tamamlayacaktır diye düşünüyorum.

Selamlar hocam. Emeğinize sağlık. Naçizane fikrimi belirtmem gerekirse tekrar bi kere daha gözden geçirin derim. Kolay gelsin.

• Beğen
Selamlar hocam. Emeğinize sağlık. Naçizane fikrimi belirtmem gerekirse tekrar bi kere daha gözden geçirin derim. Kolay gelsin.
Öneriniz için çok teşekkürler hocam. Sonraki baskılarda değerlendireceğiz. Her zaman görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Ho

Hocam merhaba
0850 304 11 01 Numaradan bize ulaşbilirsiniz
Gerekirse direk gönderim yaparız elimizden geleni yaparız öğretmenim saygılar

Kitaplarım elime ulaştı. Sıfırbir yayınlarının ilgisi ve alakası için gerçekten teşekkür ederim. 5,6 ve 7.sınıflara girdiğim için 8.sınıf örnek kitabı istememiştim. 8.Sınıf örnek kitabı içinde ellerinde olduğunda yardımcı olabileceklerini söylediler. Kitaplar içerik ve baskı kalitesi olarak ilk izlenim olarak güzel görünmekte emeği geçen hocalarıma teşekkür ederim.

Merhaba, geçen yılki kitapların z kitap kullanım süreleri doldu mu acaba? Geçen yıl indirdiklerim bu yıl açılmıyor.

• Beğen
Geri