bilsa 3308 işe giriş çıkış işlemleri

Kodla Büyü

ares0106

Aktif Üye
bilsa 3308 programında işe giriş ve çıkış işlemleri nasıl yapılıyor bilen varmı bilsanın işe giriş isimli ayrı bir programı var ancak oda 3308 ile birlikte çalışıyor sanırım kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim

hocam bilsa 3308 kullanıyorum ama sadece koordinatörlük evrakları için (günlük, aylık rehberlik formları, devamsızlık, sözleşme) kullanıyorum.
İşe giriş çıkış işlemleri için direk sgk nın https://uyg.sgk.gov.tr/SigortaliTescil/amp/loginldap sitesini kullanıyorum. Bence bunun için ayrı programa gerek yok.
Alıştıktan sonra bir öğrencinin kaydı 2-3 dakikada bitiyor.

bende bu zamana kadar hep sgk dan yaptım . benim yaklaşık 200 tane 12.ci sınıf öğrencisi var hepsini 2-3 dk da yapabiliriz diye düşünüyorum

Hocam bu program ücretsizmidir. Sıkıntı çıkartırmı bize kullanım sırasında.

program ücretli fakat bilsa ücretleri ile karşılaştırınca anlarsınız aradaki farkı

kullanım konusunda hiç bir sıkıntı yaşamazsınız telefonda ki arkadaşta birçok konuda yardımcı oluyor şuna ben koordinatörlük sigorta giriş çıkış (ki benim açımdan en önemlisi bu) işlemlerini sorunsuz bir şekilde çok kısa bir sürede hallediyorum program benim elim ayağım oldu ben idareden bile para almadım kendim ödüyorum hiç problem değil yeterki işimi halledeyim

merhabalar 3308 bilsa programını aldık. öğrencilermizi sisteme ekledik. Acaba e-bildirge için xml dosyasını nasıl oluşturup sisteme yükleme yapıyoruz yardımcı olabilecek arkadaş varmı.
49-50 olanlar var
7-42 olan öğrenciler var. bu konuda açıklayıcı bir klavuza ihtiyacım var

Geri