bilsa için yardım istiyorum ?????

Kodla Büyü

suckan10

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar okulum daha önceden bilsa evrak ve bordro programlarını lisanlı olarak kullanıyormuş, güncellenmedende işlerini gördüğü için lisans yenilememişler epey zamandır. memurun bilgisayarında yüklüydü bu programlar. bilgisayar eskidiği için yeni bir kasa ile değiştireyim dedim. bilsa yı yeni kasaya atınca, yeniden seriali girmemizi istiyor. ne yapabilirim. bu evrak ve bordro programlarını bulabilirmiyim. yada eski kasada bilsa serilalini nerede saklıyor. onu bulabilirmiyiz. help help help

bunu bulamazsın kardeş... taşıdığında yada yeniden kurduğunda dediğiniz gibi yeniden şifre ister. bu şifreyide sadece bilsa programcıları gelip çözer... tabi parasıyla... yapacak bişey yok...

Hocam aynı şeyleri ben de yaşadım, bilsayı arayın , sürüm yükseltmek istemediğinizi söyleyin size şifre verirler telefondan...

hocam bilsa yüklü harddiski de takın yeni bilgisayara. bilsayı kullanacakları zaman o harddiskten başlatsınlr diğer zamanlarda diğer hardiskten başlatsınlar

hocam aygıt seri numaralarından, bios'tan mac adreslerine kadar herşeyi sakliyor içinde ama seri numarasını neye göre üretiyor bilmiyorum.

valla 4 sene geçtiği için yeni şifre vermediler.
bu işin illlegal yolu yokmu? hani merak ettiğimden sordum.

:) Ara bilsa'yı güncelleme istemiyorum, eski lisansım lazım. Vermek zorunda, en az 10 sefer aradım ve aldım, bir krş ödemedim.

Eğer ki eski pc sağlam duruyorsa...

Bir kaç sistem dosyası var onları kopyalayıp yeni pcye aktardığınız zaman; yenisindede hemen çalışır.

Bu dosyaların isimleri; Bilsa Teknik Servis te vakti ile çalışan bir yakın arkadaştan alınmıştır....

asp-php' Alıntı:
:) Ara bilsa'yı güncelleme istemiyorum, eski lisansım lazım. Vermek zorunda, en az 10 sefer aradım ve aldım, bir krş ödemedim.

Eğer ki eski pc sağlam duruyorsa...

Bir kaç sistem dosyası var onları kopyalayıp yeni pcye aktardığınız zaman; yenisindede hemen çalışır.

Bu dosyaların isimleri; Bilsa Teknik Servis te vakti ile çalışan bir yakın arkadaştan alınmıştır....

işte bende bu dosyaların ismini çoook merak ediyorum. yoksa program başka bir harddiskte olduğunu nasıl anlayacak. bir yerlerde birşeyler araması gerekiyor.
hadi paylaş bizimle...:)
yada mesaj at

eski bilgisayar çalışır durumda ama iyice ihtiyarladı artık. ondan bu sıkıntılar.

yok mu? yardım edebilecek. ya da ücretsiz bir evrak kayıt ve bordro programı tavsiye edebilecek.

aynı sorun bizde de var, bordo, ssk lı girişleri vs. bilgisayar çok ihtiyarlamış yeni bilgisayarda nasıl çalıştırcaz biz bunu

Geri