BİLSA KOORDİNATÖRLÜK ATAMASI

Kodla Büyü

kurtarp

Site Gezgini
Bilsa haftalık ders programında sınıf olmadan ders ataması nasıl yapılıyor.Örneğin teknik liselerde 10 saat şeflik ve saatleri farklı işletmelerde mesleki eğitim koordinatörlüğü var sınıfı olmayıpta öğretmene verilen bunu ve başka okulda öğretmen görevlendirme işini bilsada nerden yapabilceğimizi bilen arkadaşımız varsa yardımcı olursa sevinirim.

Hocam ben de bunu merak ediyorum, yeni başlaık açmak istemedim. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Yeni idareci olduk ders programına koordinatörlüğü nasıl yansıtabiliyoruz, elle yazmak yerine programda nasıl ayarlanıyor?

öğretmen bilgileri altında pbo işletme gibi seçenekler var hocam hatta latta başka okulda görevlendirme de varrr :++: :++: :++: :++:

Bilsa Mesem (Koordinatörlük ) Programının deneme sürümü gibi bir sürümü mevcut mu acaba bir bilgisi olan veya linki olan gönderebilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Öğretmen bilgileri
Maaş ve ücret işaretleme
Kısmından yapıp
Liste alırken açıklamalar kutucuğu nu seçiyosunuz

Mesem Meşleri Eğitim Merkezleri
3308 meslek liseleri için.
SGK işlemleri e okul toplu devamsızlık Sgk toplu ise giris çıkış tahakkuk vb. Islemler

Hocam bu programın deneme sürümü v.b var mı anladığım kadarıyla epeyi pahalı bir program önce denemek lazım bence

Geri