Bir Donanım Panosu da Benden...

Kodla Büyü

bilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Uzun süren uğraşlarım sonucu toparlayıp duvara bugün itibari ile monte edilen donanım panom....

Ekli dosyalar

• af_donanım_panosu.rar
    4.6 MB · Görüntüleme: 5,937
hocma kesinlikle harika bir pano...Bunu da uygulamalarım listesine alıyorum...çok beğendim ellerinize sağlık

Güzel sözleriniz için teşekkürler arkadaşlar... Bu aralar labın dekorasyonu ile ilgileniyorum. Bikaç çalışma daha var kafamda. Bakalım bitince nasıl olacak....

Ben de iş yoğunluğum azaldı, bir pano hazırlamayı düşünüyorum, eski bir bilgisayar var, komple parçalayacağım, bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya. Örnekleri inceliyorum. Paylaştığınız için teşekkürler. :+1:

hocam elinize sağlık çok güzel bi çalışma, ancak parçaları nasıl monte ediyosunuz bende her şeyi hazırladım ama monte edemedim yarım bıraktım :( sizin panoyu görünce tekrar bitirme isteğim geldi:)

Çok Güzel olmuş. Şu tembellik olmasa ben de yapmak istiyorum.
Çift taraflı bantla mı montajı yaptınız?

elf.krc hocam montaj için çift taraflı bant kullandım. panoya zarar veririm diye vida kullanmak istemedim. Genelde panolar için kullanıldığını söylediler, görüntü olarakda iyi oldu bant kullanmak. Uzun zamandır masada bekliyordu parçalar, yakuphan hocamın dediği gibi tembellikten bu güne kaldı. Ama bu güzel sözlerden sonra çalışmalarımı hızlandıracağım. :)

hocam güzelolmuş tebrikler bende buna benzer bir pano yapmıstım silikon kullandım silikonda hiçbir problem yasamıyorsunuz

çok hoş olmuş
beyaz üzerinde de daha bir güzel duruyor sanki
ellerinize sağlık

hocam yzıların daha okunaklı olduğu bir resim ekleyebilir misiniz bizim okulda da bozuk bir kasa var harddiski problemli ben de mi yapsam acaba?

Geri