Bir öğretmen arkadaşımızın yardımına KOŞMAK ZORUNDAYIZ !!!

Kodla Büyü

g.cetin.66

Süper Üye
Süper Üye
Çimentepe ailesinin ilkokul öğrencisi oğulları bu küçük yaşta kemik kanseri ile mücadele ediyor.
Tedavisine Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nde başlanan ve şu anda da İstanbul Acıbadem Hastanesi’nde devam edilen yakışıklı delikanlı ve ailesine hem moral, hem de maddi destek olmak için dostları ve yakınları harekete geçti. Volkan öğretmenin görev arkadaşları da bu amaçla Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde Valilik nezdinde yardım kampanyası için çalışma başlattı.
Bu çağrıya ses verin…
Diğer yandan da 20 Ocak’ta ameliyat olacak Nizam Çimentepe için durumun aciliyeti nedeniyle sosyal medyada da yardım çağrısı yapılıyor. Aileye yardımcı olunabilmesi için banka hesap numarası yayınlandı ve “Rabbim Önce Dualarımızı Sonra da Yardımlarımızı Kabul Eylesin.
Biz Kocaman Koca Yürekli İnsanların Olduğu Bir ORDU’YUZ.” Sloganı ile paylaşım sosyal medyada hızla yayılıyor.
Biz de daha genç yaşta sol omuz humerusta kemik kenseri olan bu yavrunun bir an önce sağlığına kavuşması ve aileye de destek olunması için herkes göreve çağırıyoruz.

Ekli dosyalar

• yardım-1-1-642x320.jpg
    yardım-1-1-642x320.jpg
    27.3 KB · Görüntüleme: 1,323
  • yardım-2-1.jpg
    yardım-2-1.jpg
    96.1 KB · Görüntüleme: 1,322
g.cetin.66' Alıntı:
Çimentepe ailesinin ilkokul öğrencisi oğulları bu küçük yaşta kemik kanseri ile mücadele ediyor.
Tedavisine Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nde başlanan ve şu anda da İstanbul Acıbadem Hastanesi’nde devam edilen yakışıklı delikanlı ve ailesine hem moral, hem de maddi destek olmak için dostları ve yakınları harekete geçti. Volkan öğretmenin görev arkadaşları da bu amaçla Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde Valilik nezdinde yardım kampanyası için çalışma başlattı.
Bu çağrıya ses verin…
Diğer yandan da 20 Ocak’ta ameliyat olacak Nizam Çimentepe için durumun aciliyeti nedeniyle sosyal medyada da yardım çağrısı yapılıyor. Aileye yardımcı olunabilmesi için banka hesap numarası yayınlandı ve “Rabbim Önce Dualarımızı Sonra da Yardımlarımızı Kabul Eylesin.
Biz Kocaman Koca Yürekli İnsanların Olduğu Bir ORDU’YUZ.” Sloganı ile paylaşım sosyal medyada hızla yayılıyor.
Biz de daha genç yaşta sol omuz humerusta kemik kenseri olan bu yavrunun bir an önce sağlığına kavuşması ve aileye de destek olunması için herkes göreve çağırıyoruz.

Öncelikle Allah acil şifa versin. Hocam Valilik resmi yazısını da burdan paylaşma imkanınız varsa daha iyi olur. İnsanlar resmi belgeyi de görsünler kanımca. Yardım yapmak isteyenlere de makul bir dayanak olur. Malum insan pek güvenemiyor. Sözlerim yanlış anlaşılmasın. Allah herkesin yardımını kabul etsin. Birde sayın hocam bu öğretmen arkadaşın soyadı ne alıcı kısmına isim yazılması gerekmiyor mu?

Hocam resmi yazi bugun okullara dahilacakmis.sizlere burdan paylasirim insaallah.

Rabbim yar ve yardımcısı olsun. En kısa sürede şifasına kavuşsun inşallah...

sayın hocam iban no ya isim olarak Volkan Çimentepe'yimi Nizam Çimentepe 'yimi yazacağız ?

hocam çok üzüldüm ;maddi - manevi çok yıpratıcı ve zorlu süreçler..Allah yardımcısı olsun ;Bu güzel aile tablosu sürsün-hiç bozulmasın..... çocuğu-çocukları olan hiç bir anne-babanın kayıtsız kalamayacağı durumlar bunlar...

Yarın öbür gün bizim çocuklarımızın başına gelmeyeceğinin hiç bir garantisi yok..

bu tür konularda çok daha duyarlı olmalıyız..karınca kararınca destek oldum.....

Ekli dosyalar

• Adsız-1.png
    Adsız-1.png
    164.7 KB · Görüntüleme: 685
acil şifalar dilerim... :cry:

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    56.4 KB · Görüntüleme: 604
Ben dün göndermiştim ama hesabıma iade edilmiş. Soyadı olmadığından herhalde. Şimdi tekrar ilettik bakalım. İnşallah Ad-Soyad doğrudur hocam...

hocam hesap no su yazıyor ama adıda göndeririseniz.para yatırabilirz.

ARKADAŞLAR VOLKAN ÇİMENTEPE İSİM SOY İSİM BU
YUKARDAKİ HESAP NUMARASI ARKADASIN DİREK MAAS HESABINA AİTTİR.

Bize herhangi bir yazı gelmedi şu ana kadar. Resmi yazının paylaşılması destek verilmesini sağlamak adına daha etkili olacaktır diye düşünüyorum.

Geri