Bir Scrath oyununu da benden..

Kodla Büyü

xefsanex

Aktif Üye
Bu örnekde benden olsun arkadaşlar. Kuş vurmaca oyunu..

Ekli dosyalar

• kuş vurmaca.rar
    2.8 MB · Görüntüleme: 546
tavuklusu yok mu bunun

oldukça güzel bir oyun hocam elinize sağlık
oklar bazen yavaş bazen hızlı gidiyor birde havada giden okun yönünü değiştirebiliyoruz :D

yasarcan' Alıntı:
tavuklusu yok mu bunun

oldukça güzel bir oyun hocam elinize sağlık
oklar bazen yavaş bazen hızlı gidiyor birde havada giden okun yönünü değiştirebiliyoruz :D

Hocam tavuk aklıma gelmedi :) okların hızı güç göstergesine göre değişiyor, bide okların havadayken dönmesi üzerinde yoğunlaşamadım , bi bakmak lazım :)

hocam kod bloklarını göremiyorum ya sb uzantısında sıkıntı var sanırım emeginize saglık bu arada

xefsanex' Alıntı:

hocam elinize sağlık, kuş vurma oyununun exe sini herhalde compiler ile aldınız, bende yapıyorum ama hata veriyor, ico da sorun varmış, siz nasıl hallettiniz bu sorunu, bir de kuş vurma oyununun exe halinin simgesini nasıl değiştirdiniz?

zodiac' Alıntı:
xefsanex' Alıntı:

hocam elinize sağlık, kuş vurma oyununun exe sini herhalde compiler ile aldınız, bende yapıyorum ama hata veriyor, ico da sorun varmış, siz nasıl hallettiniz bu sorunu, bir de kuş vurma oyununun exe halinin simgesini nasıl değiştirdiniz?

Evet compiler ile aldım hocam ama bende hata vermedi. Zaten programda ico dosyası istiyor, bende int.ten ico uzantılı dosya indirip yerini gösterdim. Compiler simgeyi otomatik olarak değiştiriyor.

xefsanex' Alıntı:
zodiac' Alıntı:
xefsanex' Alıntı:

Evet compiler ile aldım hocam ama bende hata vermedi. Zaten programda ico dosyası istiyor, bende int.ten ico uzantılı dosya indirip yerini gösterdim. Compiler simgeyi otomatik olarak değiştiriyor.

hocam işte o netten ico uzantılı dosyayı burda paylaşabilir misiniz lütfen, teşekkürler

zodiac' Alıntı:
xefsanex' Alıntı:
zodiac' Alıntı:
xefsanex' Alıntı:

hocam işte o netten ico uzantılı dosyayı burda paylaşabilir misiniz lütfen, teşekkürler

Ekledim hocam, indirdiğim adreste http://findicons.com/icon/131022/bats?id=131022 burası..

Ekli dosyalar

• bats.rar
    12.1 KB · Görüntüleme: 64
Geri