#birKapSuKoy

Kodla Büyü
Genelde Akdeniz bölgesi çok duyarlı.Aprtman köpeğimiz var.Komsu 20 bine ameliyat yaptırdı.Birisi 10 bine süper bir kulübe yaptırdı.Simdi apartman önünde bir yeri ve hergun yemeği var.

Karşı komşum kaldırımına koydu. Koyduğu yer saat 13:30 sonrası gölgede oluyor. Ben arada su eksilmiş mi diye kontrol ediyorum. Akşamları da sokak köpeklerine kendi köpeğimizin yediği mamadan bırakıyorum. Diğer komşular olaya maalesef pek sıcak bakmıyorlar.

Geçen bir yere gittim aracı biraz uzağa koydum bir baktım 2 tane yeni doğmuş kedi o kadar kirliler ki yavrum bakamamışlar kendilerine araca silecek suyu koymak için su almıştım bagajdan hediye verilmiş mama çıktı kahvaltılık hindi füme almışım nasibe bak dedim otopark bulamadım diye üzülürken Allah beni kedilerin yanına göndermiş. Annelerini falan da buldum onlarda bende çok mutlu olduk. Dediğiniz gibi hava çok sıcak dikkat etmek lazım

Karşı komşum kaldırımına koydu. Koyduğu yer saat 13:30 sonrası gölgede oluyor. Ben arada su eksilmiş mi diye kontrol ediyorum. Akşamları da sokak köpeklerine kendi köpeğimizin yediği mamadan bırakıyorum. Diğer komşular olaya maalesef pek sıcak bakmıyorlar.
Ya öyle sıcak bakmayan komşuların da ağzına kürekle vurasım geliyor🥰 eskiden ağaç orman Su herşey varmış şimdi heryere bina diktik hayvancağızlar nereden su bulacaklar dere mi var göl mü var komşularınıza çok sinirlendim iyi ki denk gelmiyorum öylelerine.

Ya öyle sıcak bakmayan komşuların da ağzına kürekle vurasım geliyor🥰 eskiden ağaç orman Su herşey varmış şimdi heryere bina diktik hayvancağızlar nereden su bulacaklar dere mi var göl mü var komşularınıza çok sinirlendim iyi ki denk gelmiyorum öylelerine.
Komşuluk kalmadı artık. İş görülsün diye komşuculuk oynanıyor. Maalesef öyle.

Geri