'Bizden' olan ama liyakatsiz yöneticiler atandı!

Kodla Büyü
ey adaleti sevenler..kul hakkı yemeyenler ..noldu hakmı yerini buldu yoksa kul hakkımı yendi..Allah bunun hesabını her 2 dünyada soracaktır..

müslüman kılığına girmiş yahudi zihniyetli kan emiciler olduğu sürece bu düzen değişmez. Allah yaptıkları haksızlıkları en kısa zamanda çıkarır inş
amin

Re: Ynt: 'Bizden' olan ama liyakatsiz yöneticiler atandı!

Torpille gelen torpille gider
Kul hakkı da cabası

Memurlar.net 'in de durumu izah etmeye tam gücü yetmiyor. A sendikası, A sendikası diye yazmışlar haber boyu. Eğitim Birsen yaz işte sanki bilmiyor mu millet A sendikası diye bahsettiğinin kim olduğunu.

20 senelik; herkesin sevdiği, okul başarısını belli bir çizgiye getirmiş müdürüme 80 verirken(ebs'li), hayatı boyunca hiç idarecilik yapmamış, insan ilişkileri konusunda sıkıcı olduğu bilinen bazı tanıdığım adamlara 95 vermek!. Bu neyin kafası bilmiyorum galiba kendini inkar. Diğer müdürleri söylemeye bile gerek bırakmayan bir inkar. Şimdi o insan ilişkileri zayıf, idareciliğin "İ"sini bilmeyen bu adam müdür olacak. hem de 95 alarak bu adama kim niye saygı göstersin, bari kendi içinde liyakatı uygula, yada adil ol.

Devlet'i Osmani Ali'de terfi'i temayuz ilim irfan ile olmaz
Ya olacak kuvvetli iltimas,
ya olacak medeni haz,
ya da olacak delikle temas.
:!:
osmanlının son zamanlarındaki devlet yönetimi anlayışı :!:

Hala bu sendikaya üye olanların olmasına hiçbir lafım yok olabilir
Ama hic olmazsa yüzleri kizarmiyor ve utanmiyorlarsa
Yazık

Sorulduğunda 15 yıl önce de böyle yapılıyordu diyorlar. Hem yeni Türkiye de hem de 15 yıl öncekini savun. Kendi kendilerine kaçıncı çelişmeleri ama nedense daha uyanmadık. Kendine okul beğenen yandaşların olduğunu da görmedik, duymadık, tanımadık değil... Yurt dışıda idarecilikler bir alan olarak uzmanlaştırılırken bizde maalesef ikinci görev olarak yükleniyor. Yanlışa yanlış denmediği müddetçe bu bu şekilde devam edip gidecek :(

bunu yapanlar heryerde haktan hukuktan Hz Ömerin adaletinden bahsederler...unutmayınki sizlerinde üstünde güç Allah(c.c) vardır..

ha bu arada memurlar.netin gücü yetmez sendika adı vermeye..sonuçta oda yandaş haber sitesi...

Eğitim Bir-Sen li arkadaşlar ne düşünüyorlar acaba bu konuda? Vicdanen rahatlar mı gerçekten?

ebs lilerden dolgu malzemesi hisseden tanıdıklarım istifa ettiler tepki için..koltuk adayları ise bu olmalıydı diyor..yoksa sınavı kazanamıyorduk diyenler var..adalet adalet ey adalet yenilen her lokmanın hesabı sorulur Allah tarafından..

Hala daha ebs'ye üye kalan varsa karaktersizin, kişiliksizin dibidir. Kalmaya devam etsin zaten orda.

Ben 2010 da kesmistim a sendikadi ile ilisigimi. Tayyibe oy verdigim dönemde bile bunlara üye değildim. Cuma saatine ders yazilmisti. Dersi yazan okul md. Yard. AKP ilce sekreterinin oğlu koyu AKP li eski mgv li marmara ilahiyat lisans ve yuksek lisans yapmis biri idi. Rica ettim cuma saatinden dersi ksldir diye bizim ilahiyatci Mdr yard sana cuma farz değil demesin mi. Ne olduklarini o zaman anladim istifa ettim. Sendika il temsilcisi geldi mezuyu anlattim sendikamiza geri Dönersen cuma namazi saatini bosalttiririz demişlerdi. Not: olay bursa ilinde gerceklemistir. Teyid için il temsilcisi numan şekere sorulabilir. Tabi hafizasinda torpil listesinden benim olaya yer kaldı ise

omd' Alıntı:
Hala daha ebs'ye üye kalan varsa karaktersizin, kişiliksizin dibidir. Kalmaya devam etsin zaten orda.

Eleştirelim, kızalım, eylem yapalım, her zaman doğruyu söyleyelim ama bunu yapmayalım. Bence bu yazılanlar yapılanlardan daha kötü sonuçlara sebep oluyor. Oldu da.

omd' Alıntı:
İnsanda Allah korkusu olmadıktan sonra makam mevki için yapamayacağı yalakalık yoktur. Bu arkadaşlar 500 sene yaşayacaklar galiba. Bu toprağın altı da var. Zulmedenlerin, zulme rıza gösterenlerin ve yapılan zulmü görüp de hala bunlara destek verenlerin öbür tarafta ellerim iki yakalarında olacak. Hakkımı helal etmiyorum, hakkını helal etmeyecek çok öğretmen tanıyorum. En büyük zararı da güzel dinimize verdiler. Hani Müslüman zulmetmezdi, karşıdaki kafir olsa bile kul hakkı yemezdi, dünyevi bir makam için kula kulluk etmezdi. Allah'ın huzurunda acaba nasıl hesap verecekler. Çalıştığım ilde bu tipleri tanıyorum. Bir çoğunun başı secdeye bile gitmez ya.

Merak etmeyin malum sendikaya üye olup hala kul hakkının yenmesine ses çıkarmayan çok insan var. Kimseye birşey demek düşmez herkesin hür iradesidir ancak bunun birde hesap verme günü olacak. O zaman bu sessiz kalmayı marifet sanan insanlardanda sorulur bunların hesabı.

Geri