Bizi Bitirmek İstemelerinin Sebebi Tamamen Duygusal!

Kodla Büyü

sevincaltunel

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Tamamen şahsi görüşüm bizi bitirmek istemelerinin büyük sebebi maddi konular

artık demode olmuş (onların tabiriyle) bt sınıflarını yenilemeden ve ellerini suya sabuna dokundurmadan sınıfları dağtacaklar

öğretmenlerde teknik servisi olacak okulun oldu da bitti

bilgisayar öğretmenlerini bu hale getirip milli eğitim camiasında saygınlığı olmayan ezik sınıfına sokmaya çalışan zihniyete yazıklar olsun

okula amele mi lazım aç bi bilişim kadrosu

Bizi bitirmek istemelerinin diğer bir sebebi de,bana göre,çocuklar teknolojiden uzak dursun,nerde ne olup bitiyor, hangisi doğru,hangisi yalan vs bilmesin, televizyon daha yaygın evet ama yanlı olunabiliyor ya da bir şekilde önüne bir engel çıkartıyorsun insanların, ama nette her yoruma,her düşünceye engel olamazsın. Batıda bile hala pek çok çocuk ilk kez bt sınıfında bilgisayarla tanışıyor,4. sınıfta mouse kullanmayı bilmeyen pek çok öğrencim vardı, bilmesine gerek yok ki zaten! Görmesinler de ,duyması uygun olanı duysunlar kafi..

sevincaltunel' Alıntı:
bilgisayar öğretmenlerini bu hale getirip milli eğitim camiasında saygınlığı olmayan ezik sınıfına sokmaya çalışan zihniyete yazıklar olsun

okula amele mi lazım aç bi bilişim kadrosu
Bazıları hala bir saygınlıkları olduğunu sanıyorlar ya. 3-5 yıla göreceğim onların saygınlığını.

hgulgonul' Alıntı:
Bizi bitirmek istemelerinin diğer bir sebebi de,bana göre,çocuklar teknolojiden uzak dursun,nerde ne olup bitiyor, hangisi doğru,hangisi yalan vs bilmesin, televizyon daha yaygın evet ama yanlı olunabiliyor ya da bir şekilde önüne bir engel çıkartıyorsun insanların, ama nette her yoruma,her düşünceye engel olamazsın. Batıda bile hala pek çok çocuk ilk kez bt sınıfında bilgisayarla tanışıyor,4. sınıfta mouse kullanmayı bilmeyen pek çok öğrencim vardı, bilmesine gerek yok ki zaten! Görmesinler de ,duyması uygun olanı duysunlar kafi..

hocam yazdıklarına tamamen katılıyorum. birşey bilmeyen bilgiyi araştırmayan sadece duyduğuna inanan bir toplum yetiştirilmek isteniyor. cahil insanı yönetmekten kolay ne var. gün gelecek söyledikleri sorgulanmadan halk tarafından yapılacak.

benim düşümcem
başbakan açıklamsından anladığım kadar
4 yıl içinde tüm okullar akıllı tahtaya geçilecek öğrencilere kitap yerine i pod benzeri ürünler dağıtılacak

bence formatörlük kadrosu verilecek bunlardan biz sorumlu olacagız bilişim teknolojileri dersi kalkacak 15:00 17:00 arası bilişim dersi öğrencilere kurs şeklinde olacak

türkiye burası normaldir. nerde gördünüz ki yoldaki çukura birileri düşüp ölmeden oraya biri gelip önlem alıp önceden onu engellesin... 3-4 sene sonra işler yoluna girer yormayın kafayı .. problemleri hergün aklınıza getirirseniz daha da büyür.

doğum iznindeyim, okula dönmeyi düşünmek bile strese sokuyor beni, yine sorunlar yine sıkıntılar ooff yaa.. :verymad:

ertann83' Alıntı:
hgulgonul' Alıntı:

hocam yazdıklarına tamamen katılıyorum. birşey bilmeyen bilgiyi araştırmayan sadece duyduğuna inanan bir toplum yetiştirilmek isteniyor. cahil insanı yönetmekten kolay ne var. gün gelecek söyledikleri sorgulanmadan halk tarafından yapılacak.

Sayın hocalarım ciddi olamazsınız.

içeriğini düzenleyip dersleri geri vermeleri gerekir yoksa halimiz harap sendika diye sarıldığımız insanlar da bişey yapmıyor ne olur halimiz bilmiyorum artık

sizlere katılıyorum arkadaşlar.
Yapabilceğimiz tek şey sağlam durup bizi gereksiz görenlere pabuç bırakmamak hatta onlaru sallamamak ...
:p :? :) :alkis:

bence ortada hiç bir komplo teorisi yok. Tamamen cahillik, ben yaptım olduculuk, şekilcilik, dolduruşa gelme. Bütün konunun özü bu. Binlerce BT Öğretmeninden hangisine fikri sorulmuş koskoca proje hazırlanırken.

41p3r Hocam son derece ciddiyim,yapılanların ardından art niyet arıyorum artık,hiç iyimser düşünemiycem.

Geri