Black ops 2 yi bitirenler?

Kodla Büyü
Ben bitirdim ama bölümleri anlatıp ekran görüntüsü eklemen gerekecek.

hocam atlı bölümden sonraki bölüm..4-5-2-3-1 e basın diyor sıra ile,3-4 tane adam var bi de robot var sayılara basarak onları hareket ettiriyorsun, ama boş boş dolanıyoz bi türlü geçemedim..

by_katliam' Alıntı:
http://www.youtube.com/watch?v=Cq9G65ENyLU&list=SP1XXHtwbB06n8u8-3nTxDl0VvNJwYaAmH
BU BÖLÜMÜ ANLAYAMADIM GEÇEMEDİM :verymad:
Burada karakterler arasında geçiş yapabiliyorsun karakterleri bölgelere yerleştirdikten sonra bir saldırı oluyor bu saldırıda galip gelmelisiniz. :)

hasari' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
http://www.youtube.com/watch?v=Cq9G65ENyLU&list=SP1XXHtwbB06n8u8-3nTxDl0VvNJwYaAmH
Burada karakterler arasında geçiş yapabiliyorsun karakterleri bölgelere yerleştirdikten sonra bir saldırı oluyor bu saldırıda galip gelmelisiniz. :)
bi saldırı olsa gereğini yapacaz da saldıran olmuo işte:))

by_katliam' Alıntı:
hasari' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
bi saldırı olsa gereğini yapacaz da saldıran olmuo işte:))
Yerlerini alınca bir tuşa basman gerekebilir o kısmı hatırlamıyorum.

Black OPs 2 yi hiç sevmedim.. SÜrekli hata veren bir oyun... Bir çok kişide hatalardan şikayetçi.. Sıkıldım hatalardan bıraktım oynamayı...

SHİFT+DEL' Alıntı:
Black OPs 2 yi hiç sevmedim.. SÜrekli hata veren bir oyun... Bir çok kişide hatalardan şikayetçi.. Sıkıldım hatalardan bıraktım oynamayı...
Zaten oyun yapmak için yapmışlardı bitirdim ama hiç sevmedim.

Call of Duty- Modern Warfare 3 ü bitirdim 15 taitilde daha güzel di..

Bide PES 2013 tabiki...

Evet onada başladım ama zaman bulup oynayamadım henüz...Sırada şuanda...

Daha sonrada BATMAN var sırada... Oda en iyi oyun seçilmiş heralde.. merak ettim onu da indiriyorum.. Zaman bulursam oda sırada...

SHİFT+DEL' Alıntı:

Daha sonrada BATMAN var sırada... Oda en iyi oyun seçilmiş heralde.. merak ettim onu da indiriyorum.. Zaman bulursam oda sırada...
Filmlerin oyunları beni sarmıyor hiç dikkatimi çekmedi o oyun. :)

hasari' Alıntı:
SHİFT+DEL' Alıntı:

Filmlerin oyunları beni sarmıyor hiç dikkatimi çekmedi o oyun. :)

Aynen benide hiç sarmıyor... Ama sadece merak ettim.. En iyi oyun dedikleri kadar varmı diye çok merak ediyorum...

şimdide uçaklı bölümü geçemiyorum,f16 ile önümzdeki uçakları kovalıyoruz bi kaçını vuruyorum sonra bende vuruluyorum,gökdelenlerin arasından falan geçiyoruz,varmı bu bölümü hatırlayann

vay arkadaş.ben daha başlamadım bile..sizler bitirmişiniz.. :wink:

by_katliam' Alıntı:
şimdide uçaklı bölümü geçemiyorum,f16 ile önümzdeki uçakları kovalıyoruz bi kaçını vuruyorum sonra bende vuruluyorum,gökdelenlerin arasından falan geçiyoruz,varmı bu bölümü hatırlayann
Arkadandan onlar saldırmadan onları vurmalısın böyle geçersin.

hasari' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
yok hocam olmuo çakıldım kaldım o bölümde:S

IW'nin dağılması CoD efsanesini bitirdi. Son 1-2 oyunu beğenmemiştim; ama ilk defa bir CoD oyununu bitirmeden bilgisayardan kaldırdım.

by_katliam' Alıntı:
hasari' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
yok hocam olmuo çakıldım kaldım o bölümde:S

Hocam o bölüm biraz sıkıntılıdır ancak biraz fazla dikkat gerektiriyor.
öncelikle aradaki mesafeyi korumanız yani gözden kaçırmamanız lazım, gözden kaçınca arkadan saldırıyolar,
birde hedef kilitlendiğinde durmadan ateş
(ne kadar açıklayıcı oldu bilmem ama ben 2. seferde geçmiştim)

Geri