Borsa Tahmin prgramı

Kodla Büyü

inanin.ozu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Üzerinde uzun zamandır çalıştığım GUESS BULL borsa temel analiz ve tahmin programını deneyip öneride bulunmanız veya hata bildirimi yapmanız için link bırakıyorum sayın meslektaşlarım.

Program günlük ve haftalık olarak bist100 hisselerini tarar ve teknik analiz verileri ile birlikte kısa vade tahminlerde bulunur.

Ve kodları kırmak isteyenler dener ve dönüt verir ise çok sevinirim. Şimdiden tesekkurler

Trend bir konuda gerçekten dikkat çekici bir çalışma yapmışsınız hocam. Henüz denemedim ama bence güzel düşünmüşsünüz. Emeğinize sağlık

antivürs programı programı kurarken blokladı engelledi hocam.
Hocam yönetici olarak işlem yapılması gerekiyor. İnternet uzerinden veri indirme işlemleri ve reg işlemleri için engllemis olabilir fakat şu an kullanan arkadaslarda uyarı vermemişti arastiracagim

lisanslı satın aldığım virüs programıdır belki ondandır.kalkanların tamamı aktif çünkü

Üzerinde uzun zamandır çalıştığım GUESS BULL borsa temel analiz ve tahmin programını deneyip öneride bulunmanız veya hata bildirimi yapmanız için link bırakıyorum sayın meslektaşlarım.

Program günlük ve haftalık olarak bist100 hisselerini tarar ve teknik analiz verileri ile birlikte kısa vade tahminlerde bulunur.

Ve kodları kırmak isteyenler dener ve dönüt verir ise çok sevinirim. Şimdiden tesekkurler

Sayın hocam, öncelikle emeklerinize sağlık. Bu tarz bir yazılımı herhangi bir aracı kurum için mi hazırladınız?

Sayın hocam, öncelikle emeklerinize sağlık. Bu tarz bir yazılımı herhangi bir aracı kurum için mi hazırladınız?
Hocam aslında ben borsacı değilim fakat veri analizive ML konusunda çok uzun zamandır kendimce çalışıyorum ve eğitimini veriyorum. Eşim borsa ile ciddi şekilde ilgilenir ve oynar bende onlar kullansın diye 1 sene önce yazmaya başladım buralara kadar geldi.
Şimdi web api sine başlayacağım

bakmadım doğrusunu söyleme gerekirse hocam çalışırken aynı zamanda kurmaya çalıştım virüs programı hemen kurmayı engelledi birşeyleride sildi bakamadım

Uzun olsada bı video var hocam.
Program yapay zeka veya makina öğrenmesi ile ugrasdi iseniz veri analizi yüksek işlemci gücü ister.
Yüksek degerlendirme günler gerçeğe daha yakın sonuçlar verir. Kısa değerlendirme gunleri ise biraz abartılı tahminler sunacaktır. Fakat işlemciyi çok kullanır ve süreyi uzatır.
Program kodlarında şu an arayüzde gorülmeyen analizler ve tahminler var aslında fakat arayüze sigdiramadim açıkçası :)
Teknik ve temel analiz işlemleri kod içinde çok kısa günler ile hesaplamalar yapar fakat sinir ağı ve bulanık mantik için tahmin demek cok test verisi demek bu yüzden de min 180 günlük veri çeker ve boş verileri drop lar.

Program iç mekanizmasında eski verilere, al sat işlemlerinde ki yogunluga ve hatta çanak olup olmadigina bakarak risk analizi de yapıyor bu yüzden de en garanti hisseleri bulmakda çok iyi. Tavan yapacak yada çok kar birakacak hisseler için ve uzun vade yüksek kar için farklı çalışmalar yapıyorum şu an

Kurulum sonrası hata verdi. Haliyle açılmadı. İki farklı bilgisayarda denedim. İşletim Sistemleri Windows 7 ve Windows 10

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    32.5 KB · Görüntüleme: 27
  • 2.jpg
    2.jpg
    24.1 KB · Görüntüleme: 26
Geri