BÖTE Mezunu ÇPL Özür Grubu

Kodla Büyü

mayhem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar BÖTE mezunu eş durumu ile ÇPL'yi isteyebilirmi?
Bilişim bölümü yok. Seçmeli olarak anadolu lisesi bölümünde seçilmiş.
6 saat ders olursa okul müdürü norm açabiliyormu bu liselerde?
Teşekkürler

İsteyebilirsin hocam. Normu müdür açamaz. Müdür sadece ders saatini girer. İlçede aynı eğitim bölgesinde olan okulların ders saati toplamı ve mevcut bt öğretmeni sayısına bakılarak okullara eğitim bölgesi normundan payları dağıtılır.

İsteyebilirsin hocam. Normu müdür açamaz. Müdür sadece ders saatini girer. İlçede aynı eğitim bölgesinde olan okulların ders saati toplamı ve mevcut bt öğretmeni sayısına bakılarak okullara eğitim bölgesi normundan payları dağıtılır.
Sağolun hocam.
Ben halk eğitimdeyim. Bölgede benle beraber 5 bt öğretmeni var. Zaten ortaokul sayısı 5, birde fen lisesi ile çpl var çpl yeni öğrencileri anadolu lisesi olarak alıyor. Bende burada btr istedim zaten. İmamhatip ortaokulu da var fakat hiç öğrencisi yok. Zaten köylerle beraber 7 bin merkezdede 3 bin nüfus var. Fen lisesinde 18 saat diğer okullarda her düzeyden birer şube var. Sadece bir tanesinde 2 şer şube var. Büyük ihtimal açılmaz ozaman. Çpl de seçmeli ders açılırsa normda açılır eşinizde eş durumu ile gelme ihtimali olur dedi bir arkadaş fakat emin olamadık sorayım dedim.

halk eğitimi bölge normuna katmıyorlar hocam. Hesap yaparken halk eğitim, yabo, fen lisesi vb özel bazı kurumlar ayrı hesaplanıyor.

Geri