BÖTE ye destek!..

Kodla Büyü
Haklisiniz hocam bilisim ogretmenleri platformu var bu konularda surekli etkinlik yapip gundemde olan bizim grubumuzdaki hemen hemen herkes oraya da uye ve grup aciklamamizda her zaman bu gruba destek verelim diyerek direkt o grubun linkini paylasmisiz. Bir yandan bu konulara arada 5 dk vakit ayirip surekli dediginiz konularla ilgileniyoruz...

Yök tarafından verilmiş hakkımızı, MEBten istiyoruz?? Olayı abartmasak? Zorunuza gideni anlamıyorum..

Boş laflar, boş uğraşlar, BÖTE, eğitim fakültesi bölümü, Teknik Eğitim Fakültesi değil. Hukuk fakültesiyle tıp fakültesini bir tutmak gibi birşey.

bt.ogretmeni' Alıntı:
Boş laflar, boş uğraşlar, BÖTE, eğitim fakültesi bölümü, Teknik Eğitim Fakültesi değil. Hukuk fakültesiyle tıp fakültesini bir tutmak gibi birşey.
:puhaha: Hocam nacizane ne öğretmeniydiniz sorabilirmiyim? Biz BT Öğretmeniyiz... Ya siz?

zulfikar1985' Alıntı:
bt.ogretmeni' Alıntı:
:puhaha: Hocam nacizane ne öğretmeniydiniz sorabilirmiyim? Biz BT Öğretmeniyiz... Ya siz?
16 yıllık bilgisayar öğretmeniyim, sen kimsin bebe, adam ol adam gibi yorum yaz.

bt.ogretmeni' Alıntı:
zulfikar1985' Alıntı:
bt.ogretmeni' Alıntı:
16 yıllık bilgisayar öğretmeniyim, sen kimsin bebe, adam ol adam gibi yorum yaz.
Bu şekilde yazarak, beni sizin seviyenize çekeceğinizi sanıyorsunuz... Ama yanılıyorsunuz... Hayırlı günler...

bt.ogretmeni' Alıntı:
Eğitimde mantığa bürünmek; ama işin içerisinde olunca kimi kandırmaya çalışıyorusunuz anlamadım hocam?? Teknik Eğitim kapatıldığına göre çok değerli bir bölüm kaybetmiş olduk! Başımız sağolsun.. Kalan Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinin mezun olduğu öğretmen yetiştiren bölümler sağolsun!..

egelim83' Alıntı:
bt.ogretmeni' Alıntı:
Eğitimde mantığa bürünmek; ama işin içerisinde olunca kimi kandırmaya çalışıyorusunuz anlamadım hocam?? Teknik Eğitim kapatıldığına göre çok değerli bir bölüm kaybetmiş olduk! Başımız sağolsun.. Kalan Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinin mezun olduğu öğretmen yetiştiren bölümler sağolsun!..
yav he he

bt.ogretmeni' Alıntı:
Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.
Ne okursan ve nerede okursan oku, ister diplomanın üstünde ilkokul yazsın, isterse bitirilmesi en zor üniversitenin adı... İster birisi taştan çıkarsın ekmeğini, isterse diğerinin adını taşlara yazdırsın yaptığı icadı... Ama unutulmamalıdır ki insanlık; fen bilimleri formüllerini ezbere bilmekte değil, haddini bilmekte gizlidir... Sonuçta kimin daha cahil olduğunu akıl değil, sergilediği hoşgörü, terbiye, ve insanlık belirler...

Geri