Boyun Tutulması.

Kodla Büyü

xodeda

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaş insan her sabah kalktığında boynu tutulur mu. Her gün aynı durumdayım. Özellikle ensemin soltarafı. Benim durumumda olan var mı. ne gibi önlemler alıyorsunuz.

yasarsahbaz' Alıntı:
Bu durumdan muzdarip çok kişi duydum. Spor gerçekten şart arkadaş yaa.

haklısınız, kilolu sayılmam sanırım buna güvenerek spor hiç yapmıyorum desem yeridir. gerçekten egzersiz şartt

Hocam b komplex vitamin tableti alip kullanin(benexol vb. ).2-3 gun sonra agrilarinizin azalacagini göreceksin iz.

bir gün sabah vücudum komple kitlenmiş olarak uyandım nerdeyse :D olabiliyo hareketsizlikten kaynaklanıyo bence

xodeda' Alıntı:
Arkadaş insan her sabah kalktığında boynu tutulur mu. Her gün aynı durumdayım. Özellikle ensemin soltarafı. Benim durumumda olan var mı. ne gibi önlemler alıyorsunuz.

Geçmiş olsun Hocam;

Boyun tutulması ile sabah kollarında uyuşma var mı? Ben de her sabah boyun tutulması ve kollarımda uyuşmadan şikayetçiydim. Boyun düzleşmesi teşhisi kondu. Egzersiz ve ortopedik yastık önerdi. Ortopedik yastığın çok faydası oldu. Buradan tüm arkadaşları uyarayım. Boyun düzleşmesi meslek hastalığımız.

Arkadaşlar yaklaşık 8-9 aydır Powerstrips bantlarını kullanıyorum. Zaten şu başlık altında konu açmıştım.
saglik-kosesi-f11/powerstrips-bir-cok-hastaliga-karsi-bir-mucize-t129066.html

Ben bel kısmıma bu bantı yapıştırdığımdan beri bilgisayar başında otururken yaşadığım bel ağrısından kurtuldum. Hem gün içerisinde daha enerjik olabiliyorum hem de bel ağrısı çekmiyorum. Sabahları eskisi gibi bel ağrısıyla uyanmıyorum. Kendim satışını yapıyorum ve kendim de kullanıyorum zaten.
Ürünü eczanelerde bulamazsınız, network ürünü diyip geçmeyin. İnternetten Fg Xpress Powerstrips diye araştırın isterseniz. Eminim yukarıdaki arkadaşların rahatsızlıklarına da çözümü vardır. Neden çünkü bant bir mucize, hem migren, hem alzheimer, hem varis, hem diyabet için kullanılabilen başka bir ürün bulamazsınız. Hatta banttaki transdermal dalga enerjisi sayesinde radyasyondan da korunabilirsiniz. Daha önceden kullanmış olduğum bantları (dikkat edin daha önceden baş ağrısı için kullandığın bir banttaki transdermal dalga enerjisi kaybolmuyor) cep telefonu, tv, bilgisayara yapıştırabiliyorsunuz. Daha bir çok özelliği olan bir bant. İnceleyin derim...

boyun destekli yastık çok iyi geliyor. "ilk başta kaldırım taşında yatıyormuş gibi gelir ama sonra onsuz yatamazsın" demişti fizik tedavide biri; gerçekten de öyle oldu...
ancak ucuz olanları almayın hatta ben özdilekden almıştım çöküyor orthocare gibi bir markaydı benim medikalden almıştım çok faydası oldu. boynunuza sonra çökmemesi lazım..

bir de yediklerimiz içtiklerimiz hormonlu, ilaçlı. dikkat etmek lazım.. lab desen millet burnunu azcık sokuyor çabucak geri çıkıyor.. radyasyon havasız uygulama yaparken gürültülü..

Geri