Bozulan Fare Klavyeler

Kodla Büyü

compteach

Aktif Üye
Arkadaslar sınıfımızda uygun fiyata aldığımız klavye fareler fazla dayanmıyor bozuluyor. Bozulan fare klavyeleri atmak yerine farklı degerlendirmeleriniz varmı . Elimde biraz birikti de

Hocam bozulanları ne yaparsınız bilmem ama genellikle dip kısımlarından koptuğu için bozuluyor. Bunun için masa örtüsü kıskacı kullanıyorum ben. İlk defa kulaklıklar fareler, klavyeler 3 seneyi aştı ömrü. Kulaklıkları ipli almakta önemli tabiki.
Kusura bakmayın konuyu böldüm.

Hocam bende de var biraz. Özellikle kulaklıklar hiç dayanmıyor. Geri dönüşüme göndereceğim.

Eğer lehim yapabiliyorsanız genelde dip kımında kopuyor bu kısmı kesip kabloyu tekrar bağlarsanız çalışıyorlar ben benimkileri sürekli tamir ediyorum. Aynı şekilde klavyeleri de.

• Beğen
Tepkiler: mse
compteach, alidogramaci hocalarım özelden msj yolladım ama klavye ve farelerinizi bize gönderirseniz memnun olurum. btr olduğum okulun adresini verdim size. sosyal sorumluluk projemden de biraz bahsettim. iyi çalışmalar

Eğer lehim yapabiliyorsanız genelde dip kımında kopuyor bu kısmı kesip kabloyu tekrar bağlarsanız çalışıyorlar ben benimkileri sürekli tamir ediyorum. Aynı şekilde klavyeleri de.
dip kabloları kesip lehimliyorum. sıkıntı çıkmıyor. klavyeler içn de şarjlı tornavida var okulun süper bişey, bi iki çocuğa veriyorum oynuyor; 18-20 vida anca böyle sökülür:)

Geri