BT Formatör Görevlendirme Onayı

Kodla Büyü

speed001

Üye
Arkadaşlar Diyarbakır'da görev yapıyorum. Yeni atandım. 8 derse giriyorum. Formatörlük formu doldurun dediler doldurdum İlçe Milli Eğitime verdim. Velilik onayı gönderildi denildi. Valilik onayı henüz gelmedi deniliyor. Ek ders ücretleri yapılacak valilik onayı olmadan yapılamıyor. Sizlerin Valilik onayı geldi mi?

Arkadaşlar Diyarbakır'da görev yapıyorum. Yeni atandım. 8 derse giriyorum. Formatörlük formu doldurun dediler doldurdum İlçe Milli Eğitime verdim. Velilik onayı gönderildi denildi. Valilik onayı henüz gelmedi deniliyor. Ek ders ücretleri yapılacak valilik onayı olmadan yapılamıyor. Sizlerin Valilik onayı geldi mi?
ilden ile değişir hocam, il mem i arayıp sorun

Sordum hocam, İl Milli Eğitim; onayın hala Valilikte olduğunu daha çıkmadığını söyledi, asıl başlığı açma amacım acaba Türkiye geneli bir formatör görevlendirme gecikmesi mi var diyeydi.
Ankara 18 Eylül'de geldi hocam, valilikte ise ekders yazamazlar cumaya kadar da çıkar herhalde

Hocam bence sorun ebys sistemi ile alakalı. onaylar valilik makamından alındığı için ebys sisteminde otoban sorunu olduğundan uzun süre yazılar askıda kalıyor bazen hiç çıkmıyor tekrar tekrar yazılıyor.

Ek ders kbs girişleri sanırım ayın 1'inden itibaren yapılacak o zamana kadar gelirse sorun olmaz herhalde

Geri