BT ÖĞRT' TEKNOLOJİK MÜDÜR YRD. OLMASI İÇİN MEB'E BAŞ

Kodla Büyü
sefatetik' Alıntı:
Yaw arkadaş nedir bu BT cilerin TEMSİLCİ hayranlığı anlamadım gitti. Başlıkları okudum az önce
adam yazmışki ben şu sendikanın ilçe temsilcisi ile görüştüm öbürü sekreteri ile demiş
Biz adamlar için gidip Bakan veya yardımcısı ile görüşüyoruz.. Adam ilçe temsilcisi ile görüşmüş ,
alandıra balandıra anlatıyor. Bana verilen çoğu resmi begleyi yayınlamıyorum kimsenin morali bozulmasın diye
adamlar daha başvuruyu yeni yapmış sanki sorunu çözmüşler gibi anlatıyor birileri
VALLAHİ BRAVOOO BT MESLEKTAAŞLARIMA

Hocam yine gizemli hallere başladınız, bir zaman önce yine bu hallere bürünmüştünüz. Elimde belge var ama paylaşamam, elimde belge var ama moral bozmak istemem.

ee bildiğin varsa paylaşacaksan öğrenecez, yok paylaşmayacaksanız niye ortaya atıyorsunuz resmi belge var diye, moral bozma bahanesini geçiniz bir kere, şu andan daha kötüsü meslekten atmaktır, o da olmayacağına göre bundan ötesi yok...

Bir zamanlar(fazla değil üniversite ilk yılımda-2004) neredeyse sınavsız atanan bir branşken şimdi namerde muhtac olduk. :x Allah sonumuzu hayreyleye bizi bu hallere getirenler utansın diyorum vesselam.

sefatetik' Alıntı:
Yaw arkadaş nedir bu BT cilerin TEMSİLCİ hayranlığı anlamadım gitti. Başlıkları okudum az önce
adam yazmışki ben şu sendikanın ilçe temsilcisi ile görüştüm öbürü sekreteri ile demiş
Biz adamlar için gidip Bakan veya yardımcısı ile görüşüyoruz.. Adam ilçe temsilcisi ile görüşmüş ,
alandıra balandıra anlatıyor. Bana verilen çoğu resmi begleyi yayınlamıyorum kimsenin morali bozulmasın diye
adamlar daha başvuruyu yeni yapmış sanki sorunu çözmüşler gibi anlatıyor birileri
VALLAHİ BRAVOOO BT MESLEKTAAŞLARIMA

Hocam anladığım kadarıyla BT öğretmenleri için yaptıklarınızdan dolayı takdir edilmek istiyorsunuz. Ama ben sizin BT öğretmenleri için ne yaptığınızı anlamadım yemin ediyorum. Yani sürekli gizemli açıklamalar yapıyorsunuz "onunla görüştüm bunula görüştüm ama moraliniz bozulur anlatmam" diye şahsen ben sizin kiminle görüştüğünüzüde anlamadım. En azından o temsilcilerle görüştükleri için küçümsediğiniz arkadaşlar "şununla görüştüm şöyle şöyle dedi" diyorlar. Siz ise "elimde belgeler var moraliniz bozulur anlatmam, moraliniz bozulur açıklamamdan" başka birşey demiyorsunuz. Aman hocam bence bildiklerinizi kendinize saklayın moralimiz bozulmasın o yüzden böyle başlıklarda açmayınki ne sizin moraliniz bozulsun nede bizimki.

sonuçta müdür yard. olunduğu takdirde yıllık izin ve 8-17 mesaisi işler, yaş iş.
normal öğretmenler gibi mesai olmadıktan sonra neye yaradı ki.

Bizim kurtulmaya çalıştığımız iş bir de kadrolu hale gelecek. Hiç cazip değil. İsteyen olsun. Zorunlu olursa formatörlğkten hiçbir farkı yok benim için. Aradığımız isim değil. Ünvana takılıp kalmam. Bunu bir güvence olarak da görmüyorum. Şu an güvencesiz hissediyorsam normal öğretmen çalışma şartlarına sahip olmamamdan kaynaklanıyor. Yoksa yok kadrolu olsun görevlendirme belli değil hiç önemsemiyorum. Beni atacak değil ya.

Doğru belgeleride koysam bazılarının MORALİ bozulmaz. Niye bozulsun ki adam halinden memnun halinden memnun olmayan ben ve benim gibi 250 veya 350 kişi adamların bir şey yaptığı yok . Ki yapanlarıda tek tek tanıyorum artık .Armut piş diyor ama armutun bile sapı var koparılmadan yenmez....

En rahat dedim yaaa
1. Okulda norm var ve tekim
2. Ders seçilmediği için formatörlük yapıyorum
3. Kendi şahsıma ait odam var
4. Çayım kahvemde geliyor

AMA ARKADAŞ BEN BU BELİRSİZLİKTEN RAHATSIZIM VE RAHATSIZLIĞIMI HER BİRİME AKTARMAK İÇİN SENDİKA KURDUM. HEMDE HİÇ TANIMADIĞIM İNSANLARLA MÜCADELE ETTİM VE EDİYORUM DAA . BT CİLER İÇİN YAPILACAK EN BÜYÜK EYLEMİDE YAPTIK 1. KEREDE OLSA
ŞURDA ATIP TUTANLAR NE YAPTI EYLEMLE GELENLER HARİÇ ...

sefatetik' Alıntı:
Doğru belgeleride koysam bazılarının MORALİ bozulmaz. Niye bozulsun ki adam halinden memnun halinden memnun olmayan ben ve benim gibi 250 veya 350 kişi adamların bir şey yaptığı yok . Ki yapanlarıda tek tek tanıyorum artık .Armut piş diyor ama armutun bile sapı var koparılmadan yenmez....

En rahat dedim yaaa

AMA ARKADAŞ BEN BU BELİRSİZLİKTEN RAHATSIZIM VE RAHATSIZLIĞIMI HER BİRİME AKTARMAK İÇİN SENDİKA KURDUM. HEMDE HİÇ TANIMADIĞIM İNSANLARLA MÜCADELE ETTİM VE EDİYORUM DAA . BT CİLER İÇİN YAPILACAK EN BÜYÜK EYLEMİDE YAPTIK 1. KEREDE OLSA
seni ilgi ile takip ediyorum hocam ellerine emeklerine sağlık. unutma meyve veren ağaç taşlanır. sen bildiğin yolda devam et ben sana açık ve sınırsız destek veriyorum. :++:

sefatetik' Alıntı:

En rahat dedim yaaa

Hocam yaptıklarınla övünüp duracaksan Allah aşkına bir şey yapma... İnsanlar ne yapsınlar yani ben onu yaptım bunu yaptım tek tek onları mı sıralasınlar, gerekirse sıralanır da ama bilmem ne yarışına girmeye hiç lüzum yok bence...
Kırılıp kıvırtmaya da luzüm yok, sizin sendika sözleşmeli öğretmenler için kuruldu... ve BT öğretmenleri için olan çalışmasından dolayı hem BT öğretmenleri destekledi hemde tanıdı...
Bir çalışma yapıyorsanız Allah razı olsun sağolun derim ama çalışma yapıyorum diye de millete saydıramazsınız burda...

transistor' Alıntı:
Teknolojik md yardımcısı nedir yahu? Cihazdan bahseder gibi. Teknolojiden sorumlu deseniz neyse. Teknolojik kelimesi böyle kullanılır mı ? , komik olmuş. Teknolojik :puhaha: Ayrıca bu cüret nedir? ben md yardımcısı olacak olsam sınava girip olurdum zaten.
:++: kesinlikle katılıyorum, teknolojik çok komik olmuş bunu duyanlar daha doğru konuşmayı bilmediğimizi düşünüp, elimizdekileride alırlar valla...

ya kusura bakmayın ama teknik müdür yardımcısı tekolojik müdür yardımcısı felan bunları kim uydurduysa zamanında Allah ıslah etsin diyorum. Çok saçma tabirler. Ben olmasam da olur.

the_korsan' Alıntı:
Hocam yaptıklarınla övünüp duracaksan Allah aşkına bir şey yapma... İnsanlar ne yapsınlar yani ben onu yaptım bunu yaptım tek tek onları mı sıralasınlar, gerekirse sıralanır da ama bilmem ne yarışına girmeye hiç lüzum yok bence...
Kırılıp kıvırtmaya da luzüm yok, sizin sendika sözleşmeli öğretmenler için kuruldu... ve BT öğretmenleri için olan çalışmasından dolayı hem BT öğretmenleri destekledi hemde tanıdı...
Bir çalışma yapıyorsanız Allah razı olsun sağolun derim ama çalışma yapıyorum diye de millete saydıramazsınız burda...

Klasik sefatetik sendromu dedim bana inanmadınız bakın noldu şimdi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aynı amaç için çalışırken bu aykırılık niye anlamadım... millet gergin ondan mı böyle didşiyor ki?..tek problem aynı amaç için uğraşırken bile birlik olamamak...ENTERESAN...pardon argo olacak ama "bizden cacık olmaz."

üç maymun' Alıntı:
sefatetik' Alıntı:

En rahat dedim yaaa

seni ilgi ile takip ediyorum hocam ellerine emeklerine sağlık. unutma meyve veren ağaç taşlanır. sen bildiğin yolda devam et ben sana açık ve sınırsız destek veriyorum. :++:
En azından birileri bişey yapmaya çalışıyor. Boş boş atıp tutmaktan birilerinin yaptığını kulp takmaktan iyidir.Helal olsun hocam. :alkis:

Geri